Ik kampeer tien dagen in Utopolis, voor filmfestival Open Doek. De organisatie heeft me gevraagd om er dagelijks over te bloggen. De dagboekstukjes zullen terechtkomen op www.opendoek.be, maar ik zal ze ook hier posten. Kwestie van mijn eigen blog geen tien dagen lam te leggen. Hou er dus wel rekening mee dat het de komende tien dagen al cinema is wat de klok slaat, op deze blog.
Een gouden tip voor wie overdag tijd heeft. In Suiker nummer 7 (dat is de 'blauwe' editie van april) staat helemaal onderaan blz 14 een bon waarmee je gratis naar een filmvoorstelling kan komen. In Utopolis zélf liggen nog honderden van die Suikers. De bon is geldig voor alle films die van maandag tot en met vrijdag gespeeld worden, om halfvier. Nog nooit het filmfestival bezocht? Dan is zo'n gratis filmticket de ideale manier om te zien of het iets voor jou is. Wat heb je te verliezen?
19-04-2010
Lachwekkend
Anderlechtvoorzitter Roger Vanden Stock tijdens de kampioenenviering zondagavond: "We zijn het natuurlijk gewoon om kampioen te spelen, maar toch doet het nog altijd deugd. Vorig jaar verdienden we de titel ook al." Soms wordt het gewoon lachwekkend, die arrogantie van Anderlecht.