Beste Lezers,
Ik hoop dat jullie er niet te veel last van hebben. De advertenties zijn er nog steeds! Nondedju! Ik blijf zoeken. Nu eerst terug over naar de bezigheden van de dag.
En dat zullen er zijn 'in mijn kot' vermits de overheid vele openbare gelegenheden heeft vergrendeld. Wel is het een gedrum van jewelste aan de groot warenhuizen, er staat zelfs politie om het verkeer een beetje ordentelijk te laten verlopen.
Alleen weet ik nog niet of het carnaval wel doorgaat dit weekend. Het is maar dat er nogal wat volk op afkomt ten huize nr 26.
Een korte wandeling in de namiddag moet wel kunnen, als er niet te veel volk is op de kerkwegels.
Ik ben nog bij de gelukkigen die maandag wel nog Van Eyck hebben kunnen bewonderen. Jammer voor diegenen die een bezoek al gepland hadden, het is een prachtige tentoonstelling.
gtjs
Hugo

|