Beste lezers,
Vandaag heb ik voor 90% een andere route gevolgd dan voorzien. Via vele kleine wegen ben ik doorheen het moeras gelopen. Dit moeras is niet meer zoals voorheen uiteraard, maar je kan zien aan de kleine percelen dat het enkel nuttig is of dienstig is voor veeteelt. Alhoewel kleine percelen, ik denk dat onze gemiddelde akkers in Vlaanderen nog iets kleiner zijn. Een enorme dijk is opgetrokken tussen de Jadeboezem en de achterliggende 'polders'. Gestart bij mooi fris weer betrok het al vlug , de temperatuur bleef redelijk goed, 16 à 17 graden, goed stapweer.
De geplande overzet zal voor morgen zijn, de camping volgend op Bremershaven is nog ruim 10 km verder gelegen.
En dus was ik al om 1u30 op de camping in Nordenham aangekomen. Gelukkig maar want het was niet alleen bewolkt, het begon dreigend te worden. Pas was mijn tentje opgesteld of de eerste druppels vielen en dit zou zo blijven tot 18 uur. Ondertussen heb ik in mijn 'huisje' rustig genoten van een goede slaap.
De camping zelf is heel prima een goede warme douche en een privé hutje. Op de koop toe een handleiding gevonden voor het goede gebruik van een wc borstel.
In het museum heb ik een hete goulash suppe gegeten.
Deze avond bleef het bij een broodje kaas.
Zo'n wipkraan ken ik nog van vroeger op de Boel, de Kocks kraan. We zijn dus in havengebied. Als je langs zeegebied wandelt kan het bijna ook niet anders, je gaat van haven naar haven.
En volgende stortbui raast over ons heen, maar wij zitten droog.
Grtjs
Hugo Peregrinus
A&A zijn gisteren goed thuis gekomen. Bedankt voor hun bezoek.
|