Beste Lezers,
Er was rond de klok van drie al een gezellige drukte in Bornem. Dranghekken plaatsen was al grotendeels gedaan, de laatste werden geplaatst aan de start in de Kloosterstraat. Op het Cardijnplein was/is het aanschuiven. En de weersomstandigheden gaan de goede kant op, misschien zijn er wel weeral meer deelnemers dan vorige editie.
De leden van ATOR, vereniging waarvoor ik sponsorgeld ophaal, is volop aan het voorbereiden. Indien je in Bornem bent vandaag of morgen en je ziet een stand met veel roze, ga dan gerust eens langs.
De vorm is er, het weer zit goed, ik moet enkel op mezelf letten en vooral niet te vlug starten. Het geheim is rustig te stappen de eerste 30 à 40 km. Niet proberen om met de massa mee te gaan.
Nu nog een beetje rusten, nog een doucheke, wat eten en me scheren en dan zal het vlug tegen achten zijn, tijd om naar Bornem te trekken.
Grtjs
Hugo
Fotos: Al druk; Rijtje volgen voor de inschrijving; TODO winkel draait goed; ATOR, ballonnen opblazen; In Temse schijnt de zon al, Bornem ligt er goed voor; Scoutsdomein in de Kloosterstraat is omgetoverd in een heuse camping; Bachen nog hangen aan de dranghekken; Het zenuwcentrum is al paraat; Voor als je de weg kwijt bent.








|