Beste Lezers,
Toen ik vorig jaar de intentie verklaarde naar Santiago op bedevaart te trekken kreeg ik vanuit meerdere hoeken de raad mee een blog te beginnen. Hierdoor bleef het thuisfront op de hoogte en kon ik mijn verhaal kwijt. Wat ik allemaal heb moeten leren, sinds de beslissing om een blog te starten was genomen, wilt ge niet weten. Beklaag ik me dat, bijlange niet. Wel had ik nooit gedacht dat er een aantal mensen mijn blog zou blijven volgen. Vorig jaar augustus zei ik nog de blog een tijdje aan te houden tot na de Dodentocht. Later werd dat nog tot al de spaarpotjes zouden zijn opgehaald zodat ik het resultaat bloggewijs nog kon meedelen. (nog steeds een beetje van onder de indruk!)
Nu zijn we al een jaar later en heb ik nog steeds de blog en hou deze regelmatig bij. Met als ongelooflijk resultaat dat ik vorig week zaterdag de kaap van de 10000 bezoekers heb gehad.
En het toeval (echtigentechtig) wil dat mijne vriend Raoul de gelukkige winnaar is geworden van het 10000 ste bezoeker kado. Dit zal ik hem dan ook persoonlijk gaan overhandigen.
Ook heb ik al reactie mogen ontvangen van een trouwe bezoektster. Aan haar verzoek om bij de Trevi fontein een klein gebaar te maken zal ik zeker voldoen.
Ook heb ik een verwijzing mogen ontvangen van Eric, die leidt naar hetgeen ik altijd zeg: no worries mate. Het gaat over de Trial Magic of de Trail Angels, wat er ook gebeurd, een oplossing komt altijd als de nood het hoogst is.
Gisteren heb ik, ondanks een super drukke week, toch de tijd genomen om mijn nieuwe schoenen én nieuwe steunzolen in te lopen. Samen met de 'Bende' zijn we erop uitgetrokken naar Landegem. We hebben er een aantal routes gewandeld, voornamelijk deze van de 'Oude Kale'. (Of dit nu speciaal voor mij was voorzien weet ik niet.) Wel weet ik dat het schoeisel en dito materiaal er mee door kunnen. Ik voorzie geen problemen. De rugzak en wandelstokken zijn tezelfder tijd opnieuw uit de kast gehaald (met volle bepakking). Ook deze oefening was bevredigend. Wel is het natuurlijk weer een beetje wennen.
Om vandaag nog te eindigen: de werken in de straat gaan hun gangetje, de bunker op de hoek van de straat is al een deel gegoten. En vanaf de Guido Gezelle plaats is men al begonnen met de aanleg van goten, nu in beton.
grtjs
Hugo Pellegrino
foto's: Mooie wandelpaden; Rustig dorp (max 30/u); Energie aan huis; De Oude Kale gedicht, ook nog!; Stof geblust na de hagelballen van dinsdag; Iemand nog een roosterke?; Nieuw/oud (20 jaar geleden) en nieuw; Begin heraanleg goten; Wat een bak!.








|