Beste Lezers,
De werkzaamheden in de straat gebeuren niet in stilte. Wat dan ook normaal is. Regelmatig trilt en davert het hele huis. De brokstukken die in een laadbak van een vrachtwagen worden gestort doen beide met het huis. De kraanmannen zijn goed geoefend, hoe die draaien, keren en rijden, hoedje af. Maar ik denk dat de "Lente Kriebelt" vlaggen bij deze mensen iets anders doet kriebelen. Deze vlaggen zijn pas enkele weken geleden (de week na het carnaval, dus begin maart) terug opgehangen. Goed wetende dat eind maart de werkzaamheden een aanvang zouden nemen. Van goede planning gesproken. Nu hebben we niet alleen overdag de nodige (over)last, die we de'r graag bijnemen, maar tijdens de nacht ook. Een firma heeft afgelopen nacht de vlaggen verwijderd met een spinnekop op rupsen. (hoogtewerker) Dus, nachtlawaai is toegestaan!
Rome.
Wel, dat komt in orde. Vanmorgen de nodige dokumenten ontvangen van de Association Internationale Via Franciga. Ik ben dus nu officieel lid van deze Zwitserse vereniging.
Ik vertel hierover meer in volgende bericht.
grtjs
Hugo Pellegrino
Foto's: Druk in de straat, ook de Vrijheidsstraat; Vlaggen in de weg voor de kraanvoerders!; Niet te groot hé; Voetpaden in het gedrang; Voorbereiden voor de nacht; Stille hoogwerker hoorbaar tot binnen!.







|