Bedankt voor het hele mooie powerpointje dat je me stuurde. Ik ben gek op oude beelden uit vervlogen tijden en vond het dus ook een prachtige presentatie. Bedankt dat je deze met me wou delen.
Ik merk ook dat je hier een moo blog beheerd. Daarom vroeg ik me af of je niet wou aanstuiten bij os leuk bloggezelschap http://blog.seniorennet.be/blogworld . Wil je gratiis ons bloggezelschap vergroten, stuur me dan een mailtje. Ik laat je dan weten wat je daarvoor precies moet doen. Altijd welkom!
 Na regen en wind komt zonneschijn! Eerst zien en daarna geloven. De laatste dag van de maand maart is hier slecht begonnen. Vannacht is het beginnen regenen en stormen. Dat is nu nog altijd zo. Hopelijk komt daar verandering in tijdens de dag.
Dus, als je naar buiten moet dan zal je toch goed moeten beschermd zijn tegen dit gure weertje. Zeker ook niet je parapluutje mee te nemen en let erom dat deze niet binenste buiten keert. Gelukkig moet ik vandaag niet buiten zijn.
Ik wens je een fijne dinsdag, ondanks dit bar-slechte weer. Probeer er een mooie dag van te maken. Beste groetjes en graag tot de volgende keer!
31-03-2015 om 09:45
geschreven door Julien
|