Er is geen oprechter liefde dan de liefde voor lekker eten ! nu ook op www.facebook.com/groups/Edithshapjes
19-03-2011
Hartige cakejes als aperitiefhapje
Wat heb ik nodig :
250 gr zelfrijzende bloem 4 eieren 1.5 dl olijfolie 1 dl witte wijn enkele ontpitte olijven gekookte hamblokjes of gebakken spekblokjes 150 gr geraspte kaas paprikablokjes
Werkwijze:
Meng bloem in de tupperware mengkom, voeg dan eieren, olijfolie en wijn toe en in dit geval de paprikablokjes, hamblokjes en ontpitte olijven samen met de geraspte kaas. Meng alles goed onder elkaar met de spatel. Doe alles nu in de met koud water omgespoelde siliconen mini muffinvorm en bak ongeveer 20 min op 180° graden. Laat ze nog even afkoelen buiten de oven en draai de muffinvorm om zodat de cakejes er van zichzelf uitvallen.
Vanaf heden ga ik proberen regelmatig wat receptjes te posten.
Daar ik graag kook en geregeld nieuwe recepten uitprobeer leek het mij leuk om deze vanaf heden hier ook mee te delen. Tevens ben ik sinds een half jaar tupperwareconsulente en ook met deze spullen maak ik regelmatig nieuwe recepten. De bedoeling is dan ook dat ik geen recepten meer op papier ga uitdelen bij de demo's maar dat iedereen de gemaakte recepten op de demo's hier voortaan kan terugvinden.