Hier in Zwolle is de lucht bewolkt en de bomen regenen nog druppels. Ik vind het wel lekker dat het wat koeler is. De ronde naar de markt zit er al weer op. Mijn sapmachine kan weer voor me aan het werk en er is al een stukje zalm voor een samen maal op zondag. Naast mij ligt een stapeltje babykleertjes die té lief waren om in de 2e kanswinkel te laten liggen. Voor 3,50 kocht ik 7 babyhemdjes ... daar kan een mens zich geen buil aan vallen.
Met een reeds gemaakte afspraak weet ik in ieder geval een keer te mogen werken en met een reeds gemaakte Slender-afspraak weet ik dat IK niet blijf hangen op de weg van goede voornemens ... althans vandaag niet .
Be happy, be healthy, be helpful ... hoe is het met uw goede voornemen om nog voor een afscheidmassage te boeken?
16-09-2016 om 09:38
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Aan mijn kleindochter zie ik dat je glimlachen moet leren ... kunt leren ... Na de onbewuste glimlachjes in haar slaap of bij langzaam wakker worden, glimlachjes die óók al ontroerden, oefent ze nu 'bewust' met haar glimlach ... Ze kijkt je nadenkend aan ... proeft als het ware de beweging en dan tovert ze een glimlach die je raakt in je ziel ... en ze geniet nog even na van de enthousiaste reactie van de ontvanger van de glimlach.
Uit mijn dagboekje van jaren geleden weet ik dat mijn dochter een maand of drie was toen ze begon te dijenkletsen van de pret, met zichzelf alleen ... lachen om het plezier van lachen ...We kunnen het allemaal nog ... verstopt onder de grote mensen ernst.
Be happy, be healthy, be helpful ... glimlach ... en de wereld glimlacht terug!
15-09-2016 om 08:30
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Gisteravond was mijn eerste Slendersessie na 2,5 jaar afwezigheid. Ik begon met een rondje op de zonne-bank ... en daarna had ik het parcours van een uur en een goed gevoel over mezelf ná dat uur. Vrijdag mag ik weer.
Ik vertelde de eigenaar over mijn fantasie zoiets te beginnen in Haarlem en hij beloofde de komende weken als ik er ben mij eea te gaan vertellen over zijn ervaringen.
Enerzijds is het een mooie nieuwe uitdaging met een product waar ik vertrouwen in heb ... Teveel mensen hebben meer kilo's dan goed is voor de gezondheid ... Te weinig bewegen wordt wel het nieuwe roken genoemd Zeker bij gebruik van de banken twee maal in de week boek je resultaten die er mogen zijn, zonder dat je er doodmoe van geworden bent. Anderzijds ben ik zeeeeer tevreden met mijn dagbesteding zoals hij nu is en met name de hoeveelheid eigen-tijd die ik heb. Aan tijd ben ik rijk ... en dat is een boel waard.
Maar fantaseren en nadenken kan geen kwaad ... ik moet toch wat met mijn denkhoofd in al die eigen tijd.
Be happy, be healthy, be helpful ... wie een uurtje tijd over rijk is ... zou hem op de massagebank kunnen komen doorbrengen .
14-09-2016 om 08:52
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
101 dingen houden me bezig ... de komst van mijn zus uit India in oktober ... de naderende verhuizing en aanpassingen die in het huis gedaan moeten worden om van een bedrijfspand een woonhuis te maken ... voorbereidingen voor het sportevenement in Haarlem waar ik ga masseren, voorbereidingen mijn eerste Slender sessie vanavond ... én gezellige werkafspraken in de loop van de dag.
Druk als een klein baasje met één klant noemde mijn moeder dat .
Ik ben er zoet mee ... In de week 11 oktober-14 oktober is er voor wie wil, op bepertke schaal, alvast mogelijkheid om een 4 handen-massage te boeken. Tarief voor deze bijzondere ervaring van een ruim uur is 100 euro ... voor wie al vast wil sparen .
Be happy, be healthy, be helpful ... drink extra water op deze extra warme dag.
13-09-2016 om 10:20
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Deze week ben ik de hele week in Zwolle. Pas zaterdagnamiddag ga ik voor een weekendje weg ... Het zou mooi zijn als ik 'volop' aan het werk zou mogen.
Dezer dagen kijk ik via Netflix, tussen de bedrijven door, geboeid naar The Americans ... een serie over Sovjetspionnen die undercover leven en wonen in Amerika in de jaren 80. Ik ben zo blij met mijn rustige leventje, met weinig geheimen en weinig angsten als ik daar naar kijk ...
Ik herinner me als dertiger écht écht bang te zijn geweest voor De Bom ... Hoogzwanger liep ik mee in de grote vredesdemonstratie ...
Soms denk ik dat het beter gaat met 'de wereld' ... angsten die ik had heb ik niet meer ... In de kleine wereld om mij heen is het vredig en vrolijk met aardige, behulpzame mensen om me heen voor wie ik aardig en behulpzaam probeer te zijn.
Be happy, be healthy, be helpful ... September is op weg naar over de helft deze week ... de tijd vliegt.
12-09-2016 om 08:01
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Heb ik zomaar 2 dagen niet geschreven ... soms komt het er niet van ... Elke dag doe ik wat de dag brengt ... vaak ga ik slapen met het idee dat het een rustige dag is geweest ... Maar als ik dan terug kijk is er toch altijd wel veel gepasseerd. Ik had heerlijke uren met kind en kleinkind, voorspoedige reizen met de trein, gisteren een superdag met mijn reisvriendin en vanmorgen al uren skypetijd met mijn zus in India.
Ik maak plannen, andere plannen en nieuwe plannen ... De jongste loot aan de denkboom is de mogelijkheid om een Slender You studio te beginnen in Haarlem ...trouwe blogvolgers weten dat ik dat een periode met groot enthousiasme deed. Zoiets is zeker rendabel te maken ... en zou passend te maken zijn in mijn nieuwe woonplek.
Ik ga beginnen met een maandje hier in Zwolle 2 maal weeks te gaan slenderen ... dan ga ik in ieder geval in betere conditie met een soepeler lijf naar Haarlem .
Be happy, be healthy, be helpful ... dromen kost niets .
11-09-2016 om 10:36
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
In Zwolle is de lucht strak blauw en de temperatuur aangenaam. Voorbij komende mensen zijn luchtig gekleed.
Op tafel prijkt een doosje met nieuwe visitekaartjes ... een doe het zelf product via Vista-print dat zo juist bezorgd werd. Ik vind het leuk om zelf te knutselen en binnenkort deel ik ze uit op een sportevenement in Haarlem, alwaar ik, met anderen, zal masseren.
De agenda van vandaag staat nog leeg ... dus wie zin en tijd heeft ... vandaag ben ik graag aan het werk.
Morgen ben ik uithuizig en zaterdag heb ik een vriendinnendag met mijn reisvriendin.
Be happy, be healthy, be helpful ... geniet van een zonnige dag!
08-09-2016 om 09:58
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Mijn zus woont al 18 jaar in India, in een ashram, een spirituele gemeenschap, bij Amma. Amma is in Nederland bekend als de knuffelgoeroe omdat ze iedereen die haar bezoekt liefdevol omarmt, bemoedigt, troost en zegent.
Een paar jaar geleden kwam mijn zus naar Nederland en gaven we samen 4 handenmassage. Voor de mensen die hem ondergingen een geweldige ervaring. Mijn zus heeft fantastisch masserende handen ... Ik reisde met haar mee terug en had een mooie, leerzame tijd in India. Maar het zou niet mijn woonplek zijn .
Door foto's en videotjes van mijn pasgeboren kleinkind én mijn aanstaande verhuizing kriebelt het bij haar om weer naar Nederland te komen. Zij zou me willen helpen inpakken en schilderen én weer samen 4 handen massages willen doen.
Vanavond maken we samen verder plannen ... misschien komt ze al snel ... dat zou IK super super leuk vinden. In het echt samen zijn is veel beter dan Skypen.
Be happy, be healthy, be helpful ... voorpret is óók pret!
07-09-2016 om 11:08
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Vooruitlopend op de verhuizing was ik, tussen de bedrijven door, alvast alles wat al een tijdje in de kastjes ligt en wel weer een opfrissertje kan gebruiken. Op een of andere manier gaat kleding naar olie ruiken ... en dat terwijl de olie op zichzelf geurloos is.
Sommige spullen heb ik al een tijd niet gedragen en die komen fris gewassen in de Zak van Max. Mode is niet tijdloos ... en aan bewaren voor je weet maar nooit ... doe ik niet meer. Een grote kledingkast heb ik hier niet en ga ik in een ander huis ook niet maken. Mijn winterspulletjes bewaar ik ... ook al heb ik ze een tijd niet aangehad .
Be happy, be healthy, be helpful ... glimlach en de wereld glimlacht terug!
Als iedereen het goede voornemen om nog te gaan komen voor een afscheidsmassage ook écht uitvoert ... krijg ik gezellig drukke weken.
en dat zou IK erg leuk vinden ...Er zijn een boel mensen die ieder hun eigen warme plekje in mijn hart houden. Met elkaar maakt het dat ik een mooi herinneringen-boek heb gemaakt in Zwolle . Ook dit jaar is weer een ''beter" jaar dan alle jaren hiervoor en daardoor kijk ik met plezier en vertrouwen naar wat nog komen gaat.
In Haarlem is het huis wat groter ... groot genoeg om af en toe een sober Bed and Breakfast aan te kunnen bieden. Dus wie t.z.t. zin heeft in een dagje/ nachtje aan de kust gecombineerd met een heerlijke massage ... ik hoor het graag .
Deze week is mijn uit-huis-dag vrijdag. Zaterdag na 12.00 uur ben ik weer 'boekbaar'.
Be happy, be healthy, be helpful ... reserveer vast een plekje in mijn agenda ... 5 weken zijn zo maar voorbij!
05-09-2016 om 13:59
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Op het muziekfeest van gisteravond aan de gracht waren heel veel mensen. Een daarvan was een verderop wonende buurvrouw met haar inmiddels grootgegroeide grote hond ... Onze honden spelen regelmatig samen en kennen elkaar.
De hond 'besprong' mijn Woezel op een manier die iedereen in paniek bracht ... iedereen behalve Woezel ... die denkt dat hij een grote hond is. De grote hond beseft niet dat hij groot en lomp is en de vervaarlijk uitziet als hij luid blaffend Woezel als bal gebruikt.
Er vloeide geen bloed ... niets was kapot ... en de geschrokken omstanders bedaarden.
Maar ik vond het wel zo rustig om op een stoeltje, met mijn hondje op schoot, vanaf een terras de muziek en de avond te genieten ...
Ik begrijp niet waarom iemand een hondenras kiest dat sterker is dan je kunt mannen. Kleine hondjes worden groot ... sommige groter dan anderen ;-).
Be happy, be healthy, be helpful ... ken je kracht, ken je grenzen.
Dit weekend is er in Zwolle weer Stadsfestival. Optredens, voorstellingen voor jong en oud, eetkraampjes ... er is van alles te zien en te beleven ... Ik loop genietend rond.
Vanavond is er een concert op een podium op de Thorbeckegracht. Ik ga er zeker even luisteren. Een beetje afscheid van Zwolle nemen. Ik heb genoten de afgelopen jaren van divers aanbod dat met elkaar het gevoel gaf 'er is altijd wel wat bijzonders te beleven' ... zelfs als ik alleen maar langslopende toeschouwer ben. Ik heb bewondering voor de toewijding en zorgvuldigheid waarmee voornamelijk jonge mensen met hun Kunst bezig zijn ... alsof het voortbestaan van de Kosmos er van afhangt ... en dat is natuurlijk ook zo ... we zijn allemaal middelpunt van ons eigen universum en dan kun je maar beter stralend zijn!
Be happy, be healthy, be helpful ... verblijd je als je ergens passie voor voelt.
is de titel van een boek geschreven door Timothy Ferriss dat ik cadeau kreeg als blijkt van waardering ... Mijn werkweek is ietsje meer ... maar ik leef al jaren volgens de principes van dit boek.
Stel niet uit wat je graag wilt tot na je pensioen ... Koop niet om te hebben om te hebben ... Geluk komt nooit van spullen , Een nieuwe auto ruikt na drie maanden niet meer nieuw ... ervaar je zelfs niet meer als nieuw. Daar kwam ik pas na 3 nieuwe auto's achter ... een boel afgeschreven geld .
Ik leef nu al jaren tevreden zonder eigen auto. Geen parkeerprobleem, nooit nieuwe banden of een stukke uitlaat. Fiets, bus en trein brengen je overal. Zonder televisie en krant geef ik geen 'denktijd' aan dingen die ik niet wil zien en niet wil weten. In mijn wereldje is het overzichtelijk en vredig.
Een boel van de dingen die hij schildert als mogelijk wil ik helemaal NIET ... Ik heb nooit willen bergbeklimmen, zwemmen met haaien of uit een vliegtuig springen ... Ik ben gelukkig met in de buurt van mijn familie te zijn en getuige te zijn van wonderen als glimlachen, omrollen en groeiende geluidjesschatten.
Be happy, be healthy, be helpful ... als je tevreden bent met wat is ... heb je alles wat je nodig hebt!
02-09-2016 om 08:15
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Borstvoedende moeders worden soms getroffen door borstontsteking ... en dat komt zomaar .... Mijn dochter was niet helemaal fit, had hoofdpijn en de volgende ochtend wees de thermometer 39.4. Dat alles was aan mij voorbijgegaan. Oma had mogen slapen.
Voor iemand die nooit ziek is, de laatste keer was 2005, is ziek zijn extra frustererend ...
Mijn verblijf in Haarlem is daardoor verlengd tot maximaal vrijdagavond, als mijn schoonzoon werk-vrij weekend heeft.
De natuur maakt witte kool met bladeren die om een borst passen en volgens bakerpraatjes helpen die om te koelen ... we hebben een heilig vertrouwen in Vitamine C ... dus elke drie uur neemt ze een dosis ... en verder drinken ... slapen ... en afzien. Na nachtelijke zweetaanvallen gaat het vandaag al weer een stuk beter.
Be happy, be healthy, be helpful ... alles gaat voorbij ... ook ziek zijn ... daarom heet het beter worden.
01-09-2016 om 00:00
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Gisteren nam ik al een vroege trein naar Haarlem. De agenda was nog leeg ... dus niets hield me tegen. In de trein had ik een mooie ontmoeting met een aardige jonge vrouw, dankzij het feit dat Wifi niet in internationale treinen mee reist. Als de apparaten niet werken raken mensen met elkaar in gesprek .
Ik heb genoten van dochter en kleindochter. De kleine meid groeit zichtbaar, de grote dame verliest gewicht, komt terug in haar eerdere figuur en groeit in moederschap.
We tuttelden, hebben heerlijk gegeten en gewandeld. Woezel maakte kennis met honden die ook uitgelaten worden op wat zijn nieuwe korte rondje gaat worden. Soms is niets bijzonders ongelooflijk bijzonder. Dagen met een gouden randje.
Vanmiddag trein ik weer naar Zwolle.
Be happy, be healthy, be helpful ... af en toe mag je best een dagje smokkelen.
31-08-2016 om 08:06
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
is de naam van een serie die ik op Netflix kijk ... een super-leerzame, mooi gemaakte serie over het ontstaan van het heelal ...het ontstaan van onze aarde en Leven. Met thema's als tijd, ruimte, licht, atomen,wetenschappers, onderzoek, evolutie ... ontdekkingen.
Wat weet ik veeeeeeeeeeeeeeeeeeel NIET ... maar wat begrijp ik een boel als de gedreven presentator mij bij de hand neemt.
Ik vind het leuk dat er zoveel is dat ik nog niet weet. Zo blijft het dagelijks leven boeiend en leerzaam en heb ik altijd wat te doen.
Be happy, be healthy, be helpful ... blijf je verwonderen ...
30-08-2016 om 07:40
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Mijn Zwolse vriendin wees mij op een sportevenement dat 25 september in Haarlem wordt gehouden en waarvoor masseurs gezocht worden. Via FB kom je nog eens wat te weten ;-). Ik meldde me als beschikbaar ... weliswaar zonder massagetafel, die woont dan nog in Zwolle ... Het zijn mijn handen, met in dit geval Arnica-olie, die het moeten doen. Ik zal een visitekaartje maken ... een beetje PR in een nieuwe werkomgeving is nooit weg.
Zaterdag reserveerde ik 8 mooie, zachte dekentjes, geschikt voor mijn Yogaschool in Haarlem, bij de winkel waar ik regelmatig geurkaarsen koop. Het was te warm om ze allemaal die dag mee te sjouwen. Dat is voordeel van ergens vaste klant zijn bij een goede ondernemer ... Extra service!
Zo leef ik toe naar de komende veranderingen ... voorpret ... genietend van wat Zwolle te bieden heeft. Met elke dag een draadje wordt het vanzelf 17 oktober .
Be happy, be healthy, be helpful ... in Zwolle is het afgekoeld.
29-08-2016 om 07:57
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Gisteren was er een jong mens op de massagetafel. Hij was er aan toe ... Acht lange werkdagen achtereen in een zware baan, en een jong gezin gaan niet in de koude kleren zitten, zelfs niet als je jong bent.
Ik hoorde mezelf zeggen: "Levenservaring leerde me drie dingen zeggen die het leven een stuk makkelijker maken
- NEE ...
- Kun je me helpen
- Dank je wel ..."
Als je NEE zegt tegen het verzoek om extra te werken ... dan hoef je die extra diensten niet te doen ...
Als je je leidinggevende vertelt dat je nog niet makkelijk NEE zegt en vraagt je te helpen, door het niet eens te vragen ... dan hoef je die extra diensten niet te doen ...
Als je "Dank je wel" zegt in plaats van "Dat hoeft niet" als iemand te hulp aanbiedt ... zal je meer steun krijgen.
Ik weet dat het makkelijker gezegd dan gedaan is ... maar oefening baart kunst ... en anders gaat de kruik te water tot hij barst.
Be happy, be healthy, be helpful ... zorg voor jezelf ... je bent het waard!
28-08-2016 om 08:52
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,
Het is het laatste weekend van augustus.Het jaar begint bijna aan het laatste kwart. Aan de bomen zie je al dat het weer herfst zal worden ... de kleuren worden wat anders .... er liggen kastanjes in hun prikkende huisjes en eikeltjes op de grond. Er komen steeds meer paddenstoelen in de grasvelden ... Maar vandaag wordt het zomers warm ... in Zwolle is de lucht strakblauw.
Voor wie ontspanning en verkoeling op de massagetafel zou willen vinden ben ik er graag ... soms is een heerlijke massage genoeg om er weer dagen of weken tegen te kunnen .
Be happy, be healthy, be helpful ... verwen jezelf ... of verwen een ander ...!
27-08-2016 om 08:29
geschreven door Noelle
Tags:massagezwolle.weebly.com,massage haarlem, yogahaarlem,zwangerschapsyogahaarlem,ontspanningsmassage a la Noelle,tantra,tantrisch,zwolle,