Momenteel zijn de temperaturen ideaal om te lopen doch laten de tekenen van de herfst zich meer en meer zien en dat uit zich vooral in de steeds vroeger invallende duisternis. Heb deze week al veel verschillende 'verlichtingen' gezien (tot de lampjes uit de kerstboom toe). Wat er er eigenlijk gebruikt wordt doet er niet toe als je maar duidelijk zichtbaar bent.
Op beide locaties zijn er 'oefeningen' gebeurd op wintertrainingen. De mogelijkheden zijn beperkter als in de zomer maar wel komen er net als de andere jaren wel door.
Zondagsloopje
Het poffertjesloopje (een tip voor ons bakkertje..) gaat door aan Kalken Kerk om 10:00 uur. Er zullen omlopen zijn van 7,5 en 10 km.
Trial-run (memorial Johan Verhulst)
Zondag 5 oktober gaat een jogging door langsheen de Gratiebossen en het Broeck (de mensen van het zondagsloopje zullen dit zeker herkennen). De afstanden zijn 10 - 15 en 25 km.
Ik zou aan beide loopgroepen willen vragen om hier zoveel mogelijk aanwezig te zijn. Het is niet enkel een mooi loopinitiatief maar ook een eerbetoon aan Johan Verhulst die ons veel te vroeg verlaten heeft. Johan heeft voor veel mensen heel wat betekend bij het joggen en niet in het minst voor mezelf. Kilometers heeft hij samen met mij gelopen toen ik startte met lopen en ver achter de anderen liep!!! Ik mag zonder overdrijven zeggen dat hij de bouwsteen was van alles wat ik tot nu toe gerealiseerd heb.
Personen die deelnemen gelieve mij een seintje te geven en geef jullie gegevens (geboortedatum,adres, afstand) mee dan stuur ik alles in één file naar de organisatie en moet er ter plaatse enkel nog betaald worden.
Stat to Run
14 oktober nadert het wordt dus tijd om in te schrijven. Op de site van het nieuwsblad is nog een artikel verschenen: http://www.nieuwsblad.be/article/detail.aspx?articleid=blwpo_01285313
|