Om wat afwisseling in het parcours te brengen en om ook de veiligheid te optimaliseren is er een extra tourken ingelast van 6km. Deze omloop was al van in de zomer in gedachten maar toen hadden we tal van alternatieven. Nu in deze donkere periode is het ideaal om dezen tour ook in te passen.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Deze lus gaat via Laarne Kerk, Kasteldreef, Kasteel richting Verloren Hoek en zo opnieuw richting piste. Het voordeel naar veiligheid is dat er meestal op een fietspad kan gelopen worden. Het is de bedoeling dat de twee snelste groepen deze omloop lopen maar ze moeten in één groep lopen. Dus diegenen die normaal 2 rondes Berlinde Kapel lopen doen nu deze omloop maar blijven allemaal samen. Eens op de finse piste kan iedereen dan zijn eigen snelheid lopen. Er zal begeleiding zijn van een fietser.
De andere joggers lopen de omloop langs de Berlinde Kapel één maal en doen de rest ook op de Finse Psite. Bij andere trainingen kunnen we de groepen dan eens wisselen qua parcours. Op deze manier worden het aantal lopers gespreid en de veiligheid ge-optimaliseerd. Want de laatste trainingen kreeg ik toch de opmerking dat het vrij gevaarlijke en donker is langs de Berlinde Kapel.
Na de training kunnen we deze methode evalueren. Nogmaals heel belangrijk dat men op beide parcoursen samen blijft.
Voor de starters gaan we de eerste keer boven het half uur.
Menu Week 5
Dinsdag : 2 ml- 2 stp - 3 ml- 2 stp - 5 ml- 3 stp 5 ml- 3 stp -5 ml- 2 stp tot 32 m
Donderdag: 2 ml- 1 stp - 3 ml- 2 stp - 6 ml- 2 stp - 6 ml- 2 stp -7 ml- 2 stp tot 33 m
Tip Van de Week
Let op voor gewenning; Week 5 en 6 zijn gevaarlijkvoor het fenomeen: 'Ik voel mij nen keer wat minder, 'k ga nen keer overslaan'; Hier moet je heel goed mee opletten want van 1 keer uitstellen komt soms een tweede keer. Hier is ook de motivatie (peptalk) naar elkaar toe van zeer groot belang.
|