Er is geen oprechter liefde dan de liefde voor lekker eten ! nu ook op www.facebook.com/groups/Edithshapjes
07-10-2011
Linguini met kip, champignons en spinazie
Vandaag dit overheerlijk pasta recept klaargemaakt in de ultrapro. Eigenlijk is het een recept van "Dagelijks kost" van Jeroen M. maar daar werd het klaargemaakt met kippenlevers. Gezien wij dat niet zo lusten heb ik het gewoon aangepast naar onze smaak en natuurlijk ook omgebogen naar een tupperwarerecept. D.w.z. niet klaargemaakt op het fornuis maar in de ultra pro in de microgolf.
Recept
Nodig :
- 400 gr linguini - 400 gr kip - 250 gr champignons - 1 dikke ajuin - 200 gr verse spinazie - 2 dl room - 1 scheutje cognac - 1 teentje knoflook - 100 gr parmezaanse kaas - geutje olijfolie - pijnboompitten ong. 70 gram - peper en zout en een koffielepel tex mex kruiden, ook nog 5 druppels south mix en 8 druppels citroen van de culinaire oliën van tupperware
Werkwijze :
Kuis de ajuin, maak hem fijn met het koksmes of in de turbomax. Doe hem in de ultrapro met een geutje olijfolie. Bak de ui gedurende 2 min op 700 watt in de microgolf met gesloten deksel. Knip de kipfilets in stukjes met de schaar en doe ze bij de ajuin. Doe de tex mex kruiden erop, roer en plaats de kip 4 min. in de microgolf op 700 watt met gesloten deksel. Voeg de champignons bij, roer en plaats de kip met champignons terug in de microgolf gedurende 4 min. op 700 watt met gesloten deksel. Nijp een teentje knoflook fijn en voeg het bij de kip. Schenk een soeplepel maïzena onder de room en voeg bij de kip, roer goed en plaats het geheel 2 min. terug in de microgolf op 700 watt nu met open deksel om te kunnen binden. Roer nog eens en plaats terug in de microgolf op 700 watt met open deksel. Voeg de cognac, peper en zout en de culinaire oliën als ook de parmezaanse kaas toe. Kook de linguini in de pastakoker en giet af. Rooster ondertussen de pijnboompitten. Doe de linguini onder de kip, voeg er de verse spinazie (in reepjes gesneden) aan toe en roer goed om. Serveer de pasta met kip, champignons en spinazie met de geroosterde pijnboompitten.
Reacties op bericht (1)
05-06-2013
linguini met kip en spinazie
Kan je die culinaire oliën van tupperware door iets anders vervangen want die heb ik niet?