Net als met het weer is het voor het lopen wat een kwakkelweek. Maandag op den Donk met de aanwezige dames eens de afstand wat omhoog geschroefd en eens 6,2 km gelopen terwijl ze al een tijdje 5 km liepen. Iedereen liep vlot de afstand uit maar ze waren toch content als ze aan den auto waren. De rappere dames liepen samen met Franky een 8-tal kilometer. Dinsdag stond er alweer een zeer geslaagde str in Brussel op het programma. Beide dagen liep ik wel nog wat met overlast van de vrij snelle run van zondag. xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Dijspieren die wat tegenwerkten en zo een algemeen gevoel dat ik er wat over was gegaan. Nochtans op het einde van de wedstrijd en kort daarna voelde ik mij in de verste verte niet vermoeid maar kreeg nadien toch wat een weerbots. Niet dat er mij dat gaat van weerhouden van dagelijks mijn kilometerkes te lopen. Maar wel iets dat ik moet blijven rekening mee houden is dat zo nu en dan eens wat sneller lopen niet slecht zal zijn (en zeker een pepmiddel voor den moral) maar dat dit geen gewoonte mag worden want dit zou averechtse gevolgen kunnen hebben.
Gisteren ging het dat opnieuw al veel beter om te lopen en de goesting was er ook weer. Wel was de opkomst deze keer wat minder. Maar met de aanwezigen werd een nieuw omloopken van iets meer dan 5 km gelopen.
Vandaag staat er nog een start to run in Brussel op den agenda (alwaar ze met argusogen het weerbericht voor 17 december aan het volgen zijn en blijkbaar schrik hebben van de voorspelde koude). Vrijdag wordt er in Overmere gelopen en zaterdag een 8-tal km loslopen met Chris.
Zondag staat dan de wedstrijd in Burcht op het programma (samen met Valerie). Dit is opnieuw een parcours dat zich leent tot vrij snel lopen en ook het parcours met het prachtig natuurgezicht over de Schelde. Er zijn ook altijd vrij veel deelnemers (doodgewone joggers en het zijn er niet allemaal snelheidmaniakken).
De Santa Run in Antwerpen ga ik deze keer aan mij laten voorbijgaan. Let wel qua sfeer zeker iets onvergetelijks maar als je ziet hoe de prijs in drie jaar wordt opgetrokken (0-8-15 euro) dan vind ik dat het er wat over is en dat dit eigenlijk een trend is die door vele organisaties gevolgd wordt nml. het optrekken van de inschrijvingsgelden. Als je berekent hoeveel je daar per jaar aan uitgeeft val je achterover.
|