Vorige donderdag was het 'vergaderitis'. Toch waren er nog een 10 tal lopers aanwezig. En ja de pees werd er serieus opgelegd en met een schitterend weer werd de training afgewerkt. Er werd zelfs snel (zeer snel gelopen voor start to run
Maar er zijn er ook die oplossingen zoeken voor de vergaderingen zo was Annabel al duchtig aan het trainen toen wij toekwamen.
xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
En ja het prachtweer kon niet blijven duren en als sinds gisteren hoorde ik gejammer van met zo een weer moeten we toch niet lopen. Gelukkig was het vandaag iets minder erg qua regen maar van prachtweer mocht er dan ook weer niet gesproken worden. Ikzelf kon niet aanwezig zijn, maar de chronometer werd gehanteerd door Cindy en met de moedigen werkte ze de training af. Door omstandigheden (vergaderingen en ziektes) waren en enkelen afwezig maar enkelen gaan deze week hun training afwerken op woensdag en vrijdag (men blijft dus inventief om toch maar geen training te moeten missen). En ja ondertussen zijn we toch al mooi in week 7 beland. Bij de meesten is de schrik van ik zal het niet kunnen verdwenen maar de zenuwen voor de eindproef van 17 december begint dan bij sommigen weer de kop op te steken.
Zie hierbij ook nog een impressie van Cindy (die als vanaf de lentesessie van start to run elke week trouw op post is):
Ik ben enkele jaren geleden beginnen sporten nadat ik mijn sigaretjes had afgezworen. Dat was nodig want ik kreeg geen lucht meer :-).
Ik ben toen gestart met allerlei aerobiclessen op het sportkot (tussen de studenten) en af en toe waagde ik me aan een les conditietraining. Maar na de opwarming (10 minuutjes lopen in een zaal) was mijn pijp meestal al uit. En dan begon pas het echte werk.Ik liep daar ook wat verloren tussen de soms getrainde atleten met imposante t-shirts van de verschillende marathons die ze al achter de rug hadden. Alhoewel ik ook wel veel steun aan die mensen had. Ze zagen eerder de vooruitgang bij mij dan ik zelf.
Ik realiseerde mij echter dat een start to run waarschijnlijk meer geschikt was voor mij. Ook omdat dit meer opbouwend was. En toen kwam het verlossend nieuws op mijn werk: kandidaten gevraagd voor de start to run. En ondertussen zijn we met een groepje anciens aan het trainen voor de 8 km (of is het nu 7,50). En nu zitten de mensen op het sportkot te denken dat ik het opgegeven heb. Niets is minder waar. Ze gaan verschieten als ze me binnenkort terugzien :-)
Het belangrijkste is dat we bezig blijven en niet ophouden!
Menu week 7:
Dinsdag : 5 ml 1 stp 6 ml 2 st - 7 ml 1stp 8 ml 2 stp tot 32 m
Donderdag : 8 ml 1 stp 8 ml 2 stp -8ml 1spt 8 ml 1 stp tot 37m
|