De eerste loopdagen van de week zitten erop en ze waren eigenlijk niet zo positief:-(. Een serieuze dip. Het is gaan lopen (meer het gevoel dat ik mij verder sleep) met de moed der wanhoop:-?. De achillespees (of alles wat er rond hangt) toont ook geen beterschap (een wisselend beeld met pijn na het lopen bijna nooit tijdens het lopen). Maandag op het gemak een vijftal kilometer gelopen met de joggers in Berlare. Niettegenstaande de zomervakantie was er toch een aardige opkomst en het meest vervloekte ding na een vakantieperiode is blijkbaar
de weegschaal (ben blij dat ik niet de enige was die daarover kloeg:lol:).
Dinsdag in Brussel gaan lopen en blijkbaar is door sommigen de schrik overwonnen want net diegenen die in het begin van de str-sessies vrij terughoudend liepen, gaat er nu vrij goed van door. Heb nog enkele tourkes bijgedaan en kwam aan een 9-tal kilometer. Vandaag een ganse dag veel last gehad als ik mijn gewone schoenen aan had:cry:, eens de loopschoenen aan en 50 meter gelopen en alle pijn was weg en zonder problemen een 6,5 km gelopen.Wat wel opvalt is dat niettegenstaande het feit dat ik mij niet optimaal voel de gem. trainingssnelheid naar mijn normen vrij hoog ligt rond de 9,8 km/uur. Dus dat is heel tegenstrijdig met het gevoel dat ik er aan overhoud.
xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Het is maar best dat dit niet mijn eerste voorbereiding is naar een marathon want ik zou al dik in paniek schieten. Uit ondervinding weet ik, dat je niet gans de voorbereiding je optimaal kan voelen en dt de trainingen gepaard gaan met ups en downs. Het is ook niet nu dat de conditie optimaal moet zijn maar binnen enkele weken:roll:.
Om mezelf (en vooral mijn voeten) eens te trakteren (en mij ook mentaal weer volledig op te laden) ga ik mij morgen achter een paar nieuwe loopschoenen, zodat het heerlijke gevoel van de nieuwe schoentjes alle pijn en smart doet vergeten.:-P
De rest van de week staat er morgen een duurloop op het programma in Mechelen (met Katleen (hopelijks is ze niet te goed in form zodat ik ze kan volgen:oops:). En dan vrijdag rustdag en op zaterdag is er de jogging in Lokeren (12km). Aan deze jogging heb ik nog geen al te goede herinneringen: twee jaar geleden daar zelfs moeten opgeven wegens veel te warm, vorig jaar wel uitgelopen(lees uitgeslenterd) maar ook weer vrij warm (blijkbaar valt die jogging telkens samen met de warmste dag van het jaar). Ik hoop ook zondag nog een lange duurloop te doen maar alles zal afhangen van hoe ik mij opdat moment voel.
Ook belangrijk de volgende weken is de jogging die wordt georganiseerd door onze atletiekclub in overmere. Zie hieronder de gegevens en hopelijks kunnen we er vele lopers begroeten. Natuurlijk kunnen we na het lopen ook nog een klappeken doen.
ATLETIEKKERN OVERMERE VZW
Andere afstanden : 4 (+ 2 waarborg nummer)
TOT 12 JAAR : prijsuitrijking met troffeën.
en natura-prijs voor elke deelnemer.
3 KM : waardevolle natura-prijs voor de eerste drie ( dames en heren. )
9 KM : waardevolle natura-prijs voor de eerste drie.
( heren, dames en masters dames. )
11,5 KM : waardevolle natura-prijs voor de eerste drie.
(dames, heren en masters heren.)
Alle deelnemers ontvangen een mooie prijs via tombola.
Inschrijving en start : Gemeenteschool, B-De Lausnaystr. 79
Parkeerplaatsen en kleedkamers in nabijheid van parcours.
|