Iedereen zal het wel al gemerkt hebben het is lang donker 's ochtends en vrij vroeg donker in de avond. Het is niet voor niks dat de weken vanaf midden november 'de donkere weken' worden genoemd. Ze worden niet enkel gekenmerkt door de weinig uren zonlicht maar ook soms door het killige/miezerig zelfs soms mistig weertje. Komt daar nog eens bij dat in de loop van de week ook nog de temperaturen gaan naar beneden gaan en je bent aan de titel van mijn vorig blogartikel ('winter ligt op de loer'). Zorg er dus zeker voor dat de lampjes zeker in orde zijn de volgende loop-/wandelmomenten.
Ook de voorbereiding naar 2023 is volop aan de gang. Eens je lidgeld betaald is voor 2023 (en onze registratie daarvoor gebeurd is) zal je een mail ontvangen met de vraag om je gegevens nog eens door te geven zodat we 2023 kunnen beginnen met een volledige up to date gegevenslijst van onze leden. Gelieve die dan bij ontvangst dan ook in te vullen (moest je voor eind december zo geen mail gekregen hebben van Saskia gelieve ons dan een seintje te geven.
Hou ook 17 december (om mee te wandelen/lopen of te komen supporteren voor tocht van de hoop) en 27 december (jaarafsluiter - nog volop aan het brainstormen) vrij.
Programma dinsdag
Startplaats: Parking HO Kalken
Startuur:19:30 uur
Start To Walk Klik HIER voor parcours (Danny/Christine)
Wandelen aan 5,6 km/u - Klik HIER voor parcours (Peter)
Wandelen aan 5 km/u - Klik HIER voor parcours (Kathleen)
Lopen 5 km - Klik HIER voor parcours (Viviane)
Middenafstand - Klik HIER voor parcours
Lopen 10 km aan 9,5 km/u - Klik HIER voor parcours (Janot)
Lopen 10 km aan 10.5 à 11 km/u - Klik HIER voor parcours (Kris)
Klik HIER om te registreren
|