Donderdag was het vrij mooi loop-/wandelweer mss wel wat aan frisse kant. Maar aan de killere temperaturen komt een einde en er is hoogzomer op komst. In het weekend hebben we alvast enkele mooie parcoursen zowel op zaterdag als zondag.
Programma zaterdag
Startplaats: Voetbalveld Overmere (Kapelletje) Startuur: 8u30 Afstand: 16 km
Klik HIER voor registratie
Programma zondag
Startplaats Kalken Kerk Startuur 10:00 uur
De volgende weken zullen de parcoursen gekozen worden uit het project 'Laarnathon' dat is een samenwerking tussen gemeentelijke diensten en Veldmeersrunners waarbij ik een zestal parcoursen uitgetekend hebt (drie Kalken en drie Laarne) om onze gemeente beter te leren kennen ( www.laarne.be/laarnathon). Het zijn omlopen van 7 km en voor korte afstand zal er een 'hoekje' worden afgedaan en voor langere afstanden een stukje bij.
Voor zondag geeft dit het volgende:
Korte afstand (wandelen/lopen): Klik HIER voor parcours
Middenafstand: Klik HIER voor parcours
Lange Afstand : Klik HIER voor parcours
Klik HIER voor registratie
Foto's op de hort
Blijkbaar hebben er verschillende niet gezien dat er een ganse reeks foto's van op de hort gemaakt zijn en voor iedereen zichtbaar zijn. Dus hierbij nogmaals de link. Klik HIER om foto's te bekijken.
|