Er zou toch nog een beetje zomer aankomen als je de weersvoorspellingen moogt geloven. We gaan daar dan ook volop op inspelen zowel met het programma voor het weekend als met het programma voor volgende week.
Weekendprogramma
zaterdag: 9:00 uur Vertrek Zomerstraagt 39 - Aardbeienroute (16 km)
zondag: 10:00 uur vertrek Kalken Kerk
Kalkense Meersen bij valavond
Ook volgende week wordt nog prachtig weer voorspeld. En waar kan je beter genieten van het avondrood als in de Kalkense Meersen. Dus zowel de loop- als wandelroutes zullen zich volgende week in of rond de Kalkense Meersen voltrekken. Dus hou zeker jullie dinsdag- en/of donderdagavond vrij!!!
10-jarig bestaan
Aan de linkerkant van blog staat een item 'Save The Date'. Daar kan je het inschrijvingsformulier vinden voor onze 'verjaardagsfuif'. Nogmaals de vraag om zo vlug mogelijk in te schrijven want organisatorisch komt daar heel wat bij kijken.
Tombolarun
Nogmaals vanuit Sportdienst/Sportraad (waarbij Veldmeersrunners ook vertegenwoordigd zijn in het 'dagelijkse bestuur') komt de vraag naar helpende handen op vrijdagavond 10 september (diegenen die willen helpen gelieve mij seintje te geven). Ook verwachten we hier natuurlijk ook onze lopers.
|