Deze week is de laatste week dat we volgens de covid-regels werken (registratie, apart samen komen en mondmasker bij samenkomst) vanaf 1 september (eigenlijk 31 augustus schakelen we over naar een andere 'regime' (zie meer verderop in artikel).
Programma dinsdag
19u30 wandelen aan 5,6 km/u Brink Laarne - Groene Eekhoorntjesroute (Peter)
19u30 wandelen aan 5 km/u Brink Laarne - Groene Eekhoorntjesroute (Lut)
19u30 lopen 5 km - Groene Eekhoorntjesroute (Ria-Viviane)
19u30 lopen 7 km - Parking Schorpioen (Pol)
19u30 lopen 10 km - Parking Schorpioen (Kris)
Om te registreren klik HIER
Overlegcomité
Er zijn vrijdag enkele belangrijke beslissingen genomen aangaande clubwerking en kleine evenementen op het overlegcomité. Dit heeft ook voor ons redelijk wat consequenties.
Aanpassingen vanaf 1 september (dus deze week blijft zoals het is)
1. Mondmasker
Het dragen van een mondmasker is niet meer nodig. Let wet: als er mensen zijn die zich beter voelen bij het dragen van het mondmasker bij het samenkomen is dat geen enkel probleem en moet dat ook gerespecteerd worden
2. Plaats van samenkomen
Alle groepen gaan terug op dezelfde plaats samenkomen. Deze plaats zal echter per loop- wandelavond wisselen en zal steeds aangegeven worden op de blog. De keren dat we aan de sporthal samenkomen zal dit niet IN de sporthal zijn maar BUITEN. Ik stel voor dat we dat aan het 'kotje aan het tennisplein' doen zodat we de ingang niet blokkeren
3. Registratie
Is niet meer nodig
Andere aandachtspunten:
Nu we opnieuw overschakelen naar het 'normale' moeten we ook enkele zaken van 'vroeger' nog eens meegeven.
1. Vlot laten verlopen van het vertrek
- er wordt gevraagd om per groep samen te staan zodat het geen 'wirwar' is bij het vertrekken en we niet de gekende uitroep krijgen van 'Hoe? Zijn ze als weg?'
- er wordt vertrokken om 19u30
- om te voorkomen dat groepen elkaar moeten voorbijsteken (en dan soms op de weg lopen) is er een volgorde van vertrek:
- lopen 10 km
- lopen 7 km
- lopen 5 km
- wandelen aan 5,6 km/u
- wandelen aan 5 km/u
2. Parcoursen
De parcoursen voor elke afstand/onderdeel zullen opnieuw op blog geplaatst worden. Voor de 5 km en wandelaars heb ik een gans arsenaal. Kunnen de begeleiders van de 7 en 10 km mij hun parcoursen eens doorsturen per vertreklocatie (als het kan via runnermaps). Bij deze laatste ook al rekening houdend met de 'donkere maanden' die er stilletjes aan beginnen aan te komen.
Eens we opnieuw op het oude stramien opgestart zijn kunnen we bekijken hoe de langere afstanden kunnen ingevuld worden: vb. Een trage en vlugge 10 met daarnaast een 7 km of enkel een 10 en een 7 (kan per loopavond anders ingevuld worden - veel zal ook afhangen van het aantal lopers dat opdaagt voor deze afstanden eens alles wat genormaliseerd is)
|