Kurkdroog! Dat is één van mijn woorden om de mensen te motiveren om toch naar de loop- wandelmomenten te komen maar hoe we deze week het telkens droog kunnen houden hebben is bijna niet te geloven. Dinsdagavond heeft het in alle omliggende gemeenten 'water gegoten'. Ik kreeg woensdagmorgen vragen 'Hebben jullie in dat weer weesten lopen/wandelen'...maar in Laarne/Kalken geenen drup. Donderdagnamiddag stond er wandeltochtje deels in Overmere en deels in Kalken op het programma ...Bij thuiskomst de vraag 'Jullie zijn toch wel kletsnat...' maar opnieuw hadden we het droog gehouden op onze tocht (in vogelvlucht mss twee km verder). Gisterenavond werd regen aangekondigd...maar geen wolkje te zien. Ik denk dat 'Ons Heer een Veldmeersrunner is...'
Wel werden we gisterenavond getrakteerd op prachige landschappen en vergezichten in de Kalkense Meersen. Het moeten die beelden geweest zijn dat Stijn Streuvels voor ogen had toen hij de 'Vlasschaard' schreef.
Ik wil ook iedereen nen dikke duim geven voor het telkens registreren bij de loop- wandelmomenten. Iedereen (zonder één uitzondering) doet dit zoals gevraa
gd. Nog even volhouden en dit systeem blijven gebruiken.
Weekendprogramma
Zaterdag doen we de Noord-Oostkant van Kalken aan met een wandeling van ongeveer 15 km. We starten (lopers/wandelaars) in de Bontickstraat 52 (het staat 'achter' nr 50). En dit om 09:00 uur.
klik HIER om te registreren voor zaterdag 20 juni
Zondag starten we op het Vaartplein voor een totaal nieuw parcours langs de Kakense Meersen en dit om 10:00 uur.
Wandelen met knooppunten (16-18-19-20-21-19-18-16) (Saskia)
Restart To Run met knooppunten (16-18-19-20-21-19-18-16) (Danny)
Lopen (Kris, Vivianne)
klik HIER om te registreren voor zondag 21 juni
100 km COVID-challenge
Jullie hebben het waarschijnlijk al gehoord...de 100 km van Bornem (beter gekend als de Dodentocht) gaat dit jaar niet door. In plaats daarvan is er een virtuele '100km Covid'-challenge waar Marc Van Ranst het peterschap van draagt.
Je kan de 100 km stappen om het even wanneer je wil en verdeeld in afstanden zoals je wilt.
Ook de Veldmeersrunners spelen daar op in en plannen volgende tochten om de 100 km te vervolmaken. Er zijn al redelijk wat mensen die aan dit initiatief meedoen van onze club. Indien interesse geef een seintje. Wel meegeven dat de aangegeven wandelingen (of lopen) enkel open staan voor leden van de Veldmeersrunners.
zaterdag 25 juli: 24 km Noordkant Kalken vertrek 8u30 Schorpioen
zaterdag 1 augustus: 17 km Wandeling/loop langs Gratiebossen
zondag 2 augustus: 17 km Aardbeienroute vertrek Schorpioen
zaterdag 8 augustus: Lolf4life2.0-route by night (42 km) vertrek 21:00 uur Laarne Kerk
|