Zoals de meesten gisteren gemerkt hebben is het aantal parkeerplaatsen eerder beperkt momenteel aan de Veldmeers. En het zal er de eerste maanden niet op verbeteren want eens de parking aan het voetbalveld 'af' is gaat men beginnen aan de uitbreiding van de sporthal en dus zal er 'achteraan' geen parkeerplaats meer zijn. Ik zou aanraden om de eerste weken te proberen carpoolen. Eens we einde mei zijn zullen we regelmatig op andere plaatsen afspreken verspreid over Laarne en Kalken. Momenteel gaat men van uit het gemeentebestuur 'praten' met de omliggende bedrijven om 's avonds daar parking te kunnen/mogen gebruiken. Een zeer belangrijke opmerking dat men mij heeft mee gegeven is dat het 'verboden/uitgesloten' is om in 'den bocht' te parkeren en dat politie heel binnenkort zal overgaan tot verbaliseren van voertuigen die daar geparkeerd staan.
Programma donderdag
wandelen: Haegensgoed -Schoolstraat - Smal wegeltje op linkerkant inslaan (daar staat rode pijl van loopomlopen) - eens je uit die wegel bent (net voor dorp) verder de blauwe pijlen volgen van de loopomlopern (incl. afslag naar Keistraat en bibliotheek). Via Termststraat dan naar sporthal (5 km) (Lut/Georges)
kort: idem als wandelen (Ria-Ann-Vivianne)
midden: Termstraat - na 100 meter links inslaan in wegel en blauwe pijlen volgen tot je opnieuw op hetzelfde punt komt en dan richting sporthal (8,7 km) (Pol/Nadine)
Lang: Termstraat - na 100 meter links inslaan in wegel en dan rode pijlen volgen tot je opnieuw op hetzelfde punt komt en dan richting sporthal (11 km) (Els)
Levensloop
Wie nog wil deelnemen aan Levensloop kan dit nog doen door donderdag 10 euro aan Christine te overhandigen. Zowel lopers als wandelaars zijn nog steeds welkom. Vrijdagavond is er nog een vergadering met de organisatie van Levensloop. Ik zou willen vragen om net voor je vertrek nog even de blog te raadplegen daar staan zeker alle laatste 'nieuwtjes' op. Bv. vorig jaar was er nog een 'last-minute'-issue met betaling op parking (wat niet hoefde). Toen konden we niemand meer verwittigen vandaar dat we nu updates op blog gaan meegeven.
Scholenveldloop
Deze namiddag stond in Laarne de scholenveldloop op het programma die in september door de weersomstandigheden was afgelast. Er stond wel wat wind maar het zonnetje was ook van de partij. De jeugd zorgde voor een prachtig sportief schouwspel waarbij niet enkel het winnen centraal stond maar ook het 'elkaar aanmoedigen' een zeer opvallend punt was. Met een zestal Veldmeersrunners waren we aanwezig om deze happening mede te ondersteunen.
Tentoonstelling 'Hoe gaat het echt?'
Komende vrijdag 26 april openen we samen met de tien lokale besturen van Schelde-Durme de tentoonstelling Hoe gaat het echt?.
"Hiermee willen we het gesprek rond mentale weerbaarheid aangaan en het taboe er rond doorbreken. De tentoonstelling opent te Melle en kan je gedurende 14 dagen gratis bezoeken. Nadien reist ze verder doorheen de tien gemeentes. '
"Hoe gaat het echt?
Dagelijks komt er heel wat op ons af. En dat kan veel van ons vragen. Maar hoe komt het dat sommigen daar beter mee omgaan dan anderen? Maak dankzij de tentoonstelling kennis met enkele veerkrachtige inwoners uit de regio. Ze vertellen ons waar ze hun energie uithalen na een tegenslag, wat ze doen om door te gaan en hoe het echt met hen gaat."
Mijn persoonlijke verhaal zal hierbij als 'vertegenwoordiging' dienen voor Laarne/Kalken
|