Deze avond is er de keuze tss een 'voetbalwedstrijd die niet mag gewonnen worden' of een zomers loopje... Je kan natuurlijk ook altijd een loopje doen en de afloop van de 'wedstrijd' volgen op het grote scherm aan de sporthal. Door de warmte gaan ook stilletjes aan de 'beestjes' zich beginnen manifesteren (de eerste tekenen waren vorige dinsdag aanwezig) dus vergeet je niet in te smeren.
Weekendprogramma
Zomerafspraken
Vanaf volgende week is de sporthal voor een maand dicht maar de Veldmeersrunners 'lopen' verder. Ik ben er al jaren fier op dat we één van de weinige sportclubs zijn die een gans jaar doorlopend hun activiteiten verder zetten.
Enkele afspraken voor de zomer:
- kledij kan in het 'kotteken'/'tuinhuisje geplaatst worden
- er zal een toitet beschikbaar zijn aan de linkerzijde van de sporthal
- er zullen in augustus nog twee 'op de horts' zijn
- buiten die twee 'op de horts' zal er ook regelmatig eens op andere plaatsen gestart worden (vb. Prullenbos) dus hou telkens de blog goed in het oog
- ook de zondagsloopjes blijven doorgang vinden (maar hier kan ook de locatie wisselen)
Vakantiefoto's
Gedurende de zomer mogen de vakantiefoto's steeds doorgestuurd worden. Georges en Myriam verblijven alvast in het zonnige Frankrijk. 
|