Het Turkse zonnekloppen loopt op zijn einde en vrijdag avond zetten we (bruin geblakerd) koers richting Kalken dus bijna 'home sweet home'. Er breekt wat het lopen betreft een enorm drukke periode aan met: de op de horts (en ja val in herhaling maar nog steeds veel 'deelnemers' zijn niet ingeschreven...doe dat aub snel) - het klavertje vier van de zomeromlopen - St. Pietersjogging). We zullen zeker weten wat doen de eerste weken. Het eerste event is echter nu zondag met het 'herinneringsloopje voor Filip Plaetick'.
Herinneringsloop Filip
We starten om 10:00 uur aan het Nelenpad. We lopen tourken via Eendekooi naar Nieuw Donk en de herdenkingsplaats van Filip. Van inkomgelden moeten we ons niks aantrekken - Marleen regelt dat achteraf. De afstand zal ong. 4 km zijn tot aan het herdenkingspunt. Diegenen die meer willen lopen kunnen extra tourkes rond Nieuwdonk (2 km per omloop). Nadien keren we in groep terug (1,6 km) Ik hoop dat jullie in grote getale aanwezig zijn en dit zowel als een sportief eerbetoon aan Filip als om onze steun te betuigen aan Marleen die enorm veel belang hecht aan dit loopje. Indien er vragen hieromtrent zijn aarzel dan niet om ze te stellen.
Hoe is het met..
Enkele van onze langdurig geblesseerden zijn volop aan het revalideren.
Hans heeft na een zwaar arbeidsongeval enkele weken inactief geweest maar heeft nu in eerste instantie het stappen opnieuw opgenomen en zit reeds aan 10 km wandelen. Doe zo verder Hans!!! 
Bij Heidi valt de revalidatie na een hernia-operatie in de rug toch zwaarder uit dan eerst gedacht. Via de hometrainer onderhoudt ze haar conditie. En hoopt binnenkort weer op te duiken. Ze heeft ook meegegeven dat ze (als ze zich wat beter voelt) ons eens verwacht na (of tijdens) een zondagsloopje. Hopelijk tot snel Heidi!!! 
|