Het is kermis in Kalken en traditioneel is het lopen dan wat op een lager pitje. Op dinsdag is er geen 'georganiseerde training' maar het neemt niet weg dat mensen die niet 'jaarmarkt'-minded zijn onderling kunnen afspreken. Op donderdag gaan we aan het wintergedeelte beginnen van de omloop. De lange afstand gaat langs Brugstraat-Zomerstraat (10 km) en korte afstand is Kapel à volonté. En vergeet jullie 'lampjes' niet want het gaat heel snel.
Zoals gezegd loopt de sponsoring zeer goed (ik zal donderdag op training wat meer details geven) en het product 'zoveel mogelijk mensen aan het lopen krijgen op een 'sociale manier' (toegankelijk voor iedereen). Van 'start to runner tot marathonloper kan iedereen er zijn ding doen op zijn manier' verkoopt goed. Ook is er de naambekendheid van de Veldmeersrunners waardoor sponsors makkelijker in het project 'Feitelijke Vereniging Veldmeersrunners stappen)
Zondagsloopjes
Zoals reeds eerder aangegeven zijn de zondagsloopjes van Veldmeers kant zo goed als uitgestorven en we gaan dat van midden oktober nieuw leven inblazen (zondagen ervoor zijn bezet door: aflossingsmarahton Buggenhout, zelf op congé en rozelintjesloop in Lokeren (aarzel niet om jullie hiervoor in te schrijven).
Op 16 oktober is er een zondagsloopje vertrekkende bij mij thuis - achteraf kan er 'gebrainstormd' worden over het zondaglsoopje met een 'stukje forel' op bbq. Vanaf de volgende weken start het zondaglsoopje telkens aan Kalken Kerk. En ook in het zondagsloopje wil ik de toegankelijkheid naar iedereen 'doorzetten'. De peilers zullen de eerste maanden zijn:
- omlopen van 5 - 7 en 10 km langs de Kalkense Meersen
- integratie van de start to runners (zij zullen telkens de zondagmorgen ook een sessie doen - iedereen die deze groep eens wil begeleiden op zondagmorgen mag seintje geven want integratie van deze groep is heel belangrijk)
- lange afstand (20 km): er is een groep joggers die opnieuw de marathon van Rotterdam gaan lopen (vijf zeker en twee die nog een 'zetje' nodig hebben en de langere duurlopen gebeuren op zondagmorgen (naar analogie wat we drie en vier jaar geleden telkens deden. Mensen die ook eens een lange afstand willen lopen zonder de marathon te doen kunnen hier ook bij aansluiten. Deze lopen gebeuren in één groep aan één tempo.
|