We naderen met rasse schreden 1september. En de zomer die midden augustus begonnen is neemt een dagje vrijaf maar zou volop terug keren. We beginnen ook te merken dat het 's avonds vlugger donker wordt...dus nog zoveel mogelijk profiteren van de zomer omlopen (waar 's winters geen verlichting is).
Eerst een terugblik op het weekend waar heel veel joggings waren (zelfs een overaanbod).
Vrijdag was er een loop op Zele-Heikant. De temperaturen vielen al bij al nog heel goed mee. Anja en haar zoon en ikzelf deden de korte afstand. Carlo deed de 10 km. Anja en zoon waren ook aanwezig in Erwetegem (ze liepen trouwens ook nog in Wetteren op zondag) Nic was daar ook aanwezig. Men kreeg daar een pittig parcours voorgeschoteld.
In Destelbergen waren de Veldmeersrunners dan actief op zondag. Dank aan sponser lekdetect.be voor de tussenkomst bij de nummers...en ook proficiat met zijn flinke tijd op de 5 km... 
Ook Veerle was aanwezig in Destelbergen net als collega Claudine (die 'Hartloper' gebruikte als motivator voor het lopen)  Ook in Wetteren waren er lopers van beide groepen aanwezig..
Programma deze week:
Bareldonklopers:
maandag: regenval en wat nat dus omlopen naar Nieuw Donk (eerste hekken 4,8 km - tweede hekken 6 km en per omloop Nieuw Donk 2,5 km extra).
woensdag: Bloso-omlopen en eventueel omloop van 14 km (zal één van de laatste keren zijn dat men die kan doen - dus diegenen die graag lange afstand doen het is het moment (bij veel lopers over deze afstand best in twee groepen opdelen).
Veldmeersrunners:
Dinsdag: Omlopen Peperstraat
Donderdag: omlopen Prullenbos (6 km) + gedeelte van op de Hort (10 km)
Weekend:
Zondagsloopje: Hekken Nieuw Donk (10:00 uur).
Enkele mededelingen van activiteiten aan de Veldmeers:
vrijdag 09/09: tombolaloop (of beter gekend als 'rekkerkesloop'). Dit is echt voor iedereen toegankelijk en er wordt gelopen volgens men wil (in tourkes van 1 km rond de 'Finse Piste'). Als er nog mensen zijn die de Sportdienst op deze organisatie een handje willen toesteken geef dan seintje
Aflossingsmarathons:
11/09: Flanders Fields (1 team ingeschreven Veldmeers)
25/09: Buggenhout bos (1 team Veldmeers en al enkele namen team Bareldonk)
Voor deze aflossingswedstrijden zal ik vanaf deze week telkens formulieren bij mij hebben waarbij men zich kan opgeven voor deelname aan één van deze wedstrijden.
|