Voor de info omtrent de 'op de hort' van donderdagavond eerst nog goede afspraken maken. Zoals al meegegeven zijn er in de weken van de 'op de hort' aangepaste loopdagen. Deze week wordt er op woensdagavond NIET gelopen aan de Bareldonk en wordt deze 'training' vervangen door de 'op de hort' op donderdag. Mensen die niet zouden deelnemen aan de loop donderdag en toch zouden willen lopen is dat natuurlijk geen enkel probleem maar dat is dan wel niet onder de 'vlag' Bareldonklopers (ook naar verzekering toe). Ik geef dit mee (net zoals ik dat andere jaren doe) zodat iedereen op dezelfde golflengte zit.
Voor donderdagavond is de 'vraag' houden we het droog of niet. Ik ga van dat laatste uit want het woord 'regen' kennen we niet tijdens onze 'op de hort' reeksen. Maar dat de regen al flink zijn best gedaan heeft heb ik ondervonden tijdens de parcoursverkenning. De prachtige wegels die ik wilde aandoen liggen er troosteloos bij gehuld in plassen (met variaties van diep en ondiep/smal en breed). Daartoe heb ik enkele wijzigigen meoten aanbrengen. Maar er is een parcours van 5 km (volledig uitgepijld) eentje van 7,3 km (langs Vaart - hier zijn enkel crutiale punten met pijljtes voorzien daar dit toch een gekend parcours is en 10 km is een combinatie van beiden). Er zullen ook min. drie fietsers meerijden en de 'juffen' zullen ons op een 'veilige manier' over steken. Voor wie de geschiedkundige achtergrond eens wil lezen over de parcoursen die we doen kan terecht op https://inventaris.onroerenderfgoed.be/ile/relict/135202
Samenkomst is om 19:30 aan Kalken Kerk (waar zeker voldoende parkeermogelijkheden zijn) en na het loopje is het 'hapje en drankje' voorzien in de hoven van de Pastorie. Er is ook tent voorzien voor het geval er toch een spatje regen zou vallen...Zelfs bij hevig onweer is er nog een 'noodscenario' voorzien. Ondertussen is de catering al volop bezig met boodschappen doen...en hebben we nog een vaatje 'palm' kunnen aftroggelen.
Voor het weekend zijn er heel wat acitiviteiten:
zaterdag: 10 miles waasmunster (van avlo waren er ook joggers op de jogging van Bareldonk dus wie kan....)
zondag: Livinus-loop
Zondagsloopje (10:00 uur Kalken Kerk)
Merelbeke (van uit deze groepen een grote delegatie aanwezig (en het waren zelfs 'blijven plakkers') op Bareldonkjogging - helaas kan ik zelf niet gaan maar indien er mensen vrij zijn en zin hebben om zondagnamiddag een loopje te doen...allen naar Merelbeke.
|