Het zijn echt prachtige avonden qua weersomstandigheden om te lopen. Terwijl het maandag nog vrij fris was, kon de winterkledij op dinsdag en woensdag opgeborgen worden. Naar jaarlijkse gewoonte trakteer ik op mijn verjaardag met gluhwein (nadat er eerst gelopen wordt naturulijk). Lut verwarmde op beide dagen het winterdrankje en zorgde voor het transport naar de locaties. En aan de Veldmeers was het 'kotjen' de plaats van afspraak en in Berlare keek de Bareldonkkapel toe op de gezellige meute. Qua verbruik moeten ze niet onderdoen voor elkaar: op beide locaties werd er 13 liter naar binnen gewerkt en dat samen met koekjes, of cakejes die door loopsters gebakken waren. Kortom voor mij was het een leuke manier om de '53' op de teller te vieren.
Het zondagsloopje gaat deze week door aan Uitbergen Kerk (met afstanden van 7 en 10 km (als het niet te slecht ligt kunnen we zelfs de 15 km doen). Ook de starters zijn natuurlijk welkom voor er een 'sessie' te doen.
Voor de eindejaarslopen ga ik nog eens de contactpersonen doorgeven:
Lier: danny clincke
Lokeren: Mieke De Greef
Wandeltocht Ter Meere: Freddy Schollaert
Gent: er is hier vraag naar (en reeds van twee vershillende kanten is er een vraag gelanceerd voor bus). Maar we zoeken nog steeds een contactpersoon die deze inschrijvingen op zich wil nemen. En uiteraard moet er ook voldoende belangstelling zijn om hier in groep aan deel te nemen.
Noteer alvast zaterdag 19 december in je agenda (later hierover meer)!




|