Toen ik deze morgen naar buiten keek zat er een stralend zonnetje en zat ik met mijn gedachten bij het zondagsloopje (waar iedereen vlot 10 km liep in zeer aangename weersomstandigeden). Ondertussen realiseerde ik mij ook dat het hier reeds mijn vijftiende dag is dat ik hier in het ziekenhuis verblijf. In het weekend gebeurt er weinig (niks) van onderzoeken of kiné dus lange dagen.Langs de ene kant verbetering maar als je eens iets meer wil doen (vb. met rolstoel naar cafetaria) wordt je direct geconfronteerd met de beperkingen. Vanaf morgen een nieuwe week en hopelijk eentje richting Kalken...
Bareldonklopers
Wongsken zal maandag de training op zich nemen - maar zit woensdag met een nieuwjaars/ouderjaars-feest (alle redenen zijn goed voor haar om te feesten) en dan zal Lut het overnemen.
Maandag: Indien er een heldere hemel is (lees toch een beetje natuurlijke verlichting). Worden de omlopen langs het Muizenstraatje gedaan: Muizenstraatje-Mosselveldstraat-Nieuw Donk - Brielstraat (7km) of Muizenstraatje -Lindestraat - Piste -wijk -Brielstraat (10 km)
Woensdag: wintertourkes. Diegenen die aan de marathon van Rotterdam of 10 miles Antwerpen deelnemen) kunnen afsluiten met een viertal kleine rondekes (750 meter) met telkens een versnelling in den bergop naar de Kapel toe.
Veldmeersrunners
Hier zal Lut dinsdag en donderdag de trainingen op zich nemen.
dinsdag: Kasteel à volonté. Toch zou ik iedereen aanraden om ook enkele ronden Finse Piste in te lassen dit om overbelasting van spieren en gewrichten tegen te gaan.
donderdag: Of Kasteel (opnieuw aangevuld met tourkes Finse Piste) of Straatje Verder: Brugstraat -Zomerstraat (10 km) of de omloop van vorige week (15,5 km)
Visdieet
Het menu van het visdieet is hier nogmaals bijgevoegd want vanaf 16/02 beginnen de marathonlopers (en diegenen die het ook eens willen proberen aan het visdieet). IN het ziekenhuis heb ik ze alvast kunnen overtuigen om me vanaf morgen enkel nog vis te serveren.
|