Maandagmorgen vrij vroeg uit de veren om afgehaald te worden en richting Zaventem te worden gebracht. Een probleemloze vlucht deed ons in de ochtend al landen in Mallorca.
Een mooie 'all in'-locatie en prachtig zomerweer... meer moet dat niet zijn. En van dat visdieet daar is nog weinig van te merken momenteel.
Wat het lopen betreft is het minder. Die 25 km van zondag is serieus in mijn benen (kuiten en achillespees) blijven hangen. Komt daarbij dat het hier geen meter vlak is om te lopen en ik dus vlug aan maximale hartslag zit. Lut vond het zelfs al lastig om te stappen. We zijn ook op 800 meter van het strand...maar dat zijn gans de tijd trappen...Een tiental kilometer verder zijn er dan wel langs de zeer mooie (en nog drukke) stranden waar kan gelopen worden (in Palma Nova). Maar ik denk dat het ook op loopgebied een rustweek zal worden want combinatie van marathon in bossen (Vorselaar) en trial Overmere Donk was mss toch wel wat veel.
De rest van de week wordt hier nog fantastisch zomerweer gegeven dus heel wat beter dan in Belgie momenteel.
Start to run
Bij mijn terugkomst dinsdag begint (voor mij toch) één van de hoogtepunten van het loopjaar. De start to run aan de Veldmeers begint dan aan zijn vierde editie. En net als de andere jaren is de interesse opnieuw heel groot. En zoals ook de andere jaren het geval was zal nu het aantal 'geslaagden' op het einde van de rit (de week voor Kerstmis) zeer groot zijn. Om alles vlot te laten verlopen op de eerste training is het mss goed om al mailtje te sturen naar sportdienst@laarne.be.
|