De eerste weekhelft is gekenmerkt door zowel op de Bareldonk als aan de Veldmeers heel veel lopers.De vakantie is blijkbaar overal aan zijn einde gekomen en er dagen mensen terug op die we een zomer lang niet gezien hebben. Het is soms puffen en blazen maar langzamerhand zal de conditie terug komen. Een ander opvallend feit is dat de duisternis vrij vroeg invalt en we enkele kunstgrepen zullen toepassen om het tweede weekgedeelte nog eens eens de zomeromlopen aan te doen.
woensdag: Bareldonk: De korte afstand kan langs Oliesjeik het traditionele tourken doen van 6,5 km (aan het hek terug keren is 5 km). De lange afstand gaat voorbij Oliesjeik rechts - zo naar Blauwe Hofdreef - Broeck - Sheve Villa en Brugsken om nadien nog een extra lus van 4 km te maken achter de Kapel.
donderdag: We gaan nog eens volop voor het Kabouterbos en de Boite maar nu in omgekeerde volgorde.Dus voor korte afstand:Kabouterbos - Prullenbos- boite en dan naar rechts als je daarna de eerste straat links neemt kom je in de Thermstraat.(dit is de afstand van 7 km). De afstand van 10 km lopen eens aan de boite naar rechts zo naar Kasteel (normaal zou het nog net licht genoeg moeten zijn om rond het Kasteel te lopen).
zondag: samenkomst 10:00 aan Nieuw Donk
Enkele belangrijke datums:
06/09: Halve marathon Evergem
12/09: tombolarun Veldmeers
13/09: jogging Uitbergen
14/09: marathon Flanders Fields
week 15/09-18/09: 'Breng een vriendje mee'
|