Daar er zaterdagnacht vrij veel lopers present waren en dat er ook door OIGO gefietst werd was de opkomst op zondagmorgen iets minder maar het was wel opnieuw prachtig lopen in de Kalkense Meersen. Op een bepaald moment zagen we op één weide nml. 7 reigers en 2 ooievaars. Het is dus niet enkel lopen maar ook een beetje de natuur spotten.
Deze week is er opnieuw heel wat te doen op loopgebied. Hierbij al zeker het programma voor het eerste weekgedeelte.
Bareldonklopers
Daar afwisseling tussen bospaden en weg steeds aan te raden is gaan we op maandag nog eens de weg op. We lopen parcoursen identiek aan vorige maandag. Of 5,8 km langs Mosseveldstraat en Nieuw Donk - Brielstraat of 8 km extra lus langs Lindestraat.
Veldmeersrunners
Op dinsdag staat er een omloop langs 'Boite' - 'Prullenbos' (7 km) of extra lus Kasteleel (10km). Probeer ook zo vlug mogelijk uw aanwezigheid voor de volgende 'Op de hort' aan te duiden want die gaat al volgende week dinsdag door in 'Klein Versailles' (Bontinckstraat) en diegenen die er vorig jaar bij waren weten dat het daar zeker 'in orde' zal zijn.
Jogging Snt. Pietersfeesten
Volgende zaterdag staat de Jogging van de Snt. Pietersfeesten op het programma. Een nieuw initiatief dat zeker onze steun verdient. Dus aan alle Veldmeersrunners en Bareldonklopers wees paraat om 19:00 uur op de 'Kruisen' want de afstanden van 3 - 6 of 9 km liggen zeker binnen ieders bereik.
|