Door de feestdag van donderdag zitten we met een 'eigenaardige' loopweek. Zie hierbij de verschillende mogelijkheden tot lopen voor de beide loopgroepen. Ook nog eens meegeven dat het mogelijk is om op beide plaatsen te lopen maar... dan moet je ook op beide locaties ingeschreven zijn.
Bareldonklopers
maandag
De kortere afsand loopt richting Oliebaron en dan de eerste wegel rechts in. De 5 km loopt tot het eerste 'sluis' en keert terug en dan nog extra tourken aan Kapel. Afstand 4,9 km. Degenen die iets verder willen doen - lopen van aan de afslag het parcours van de finale van de 5 km en keren na de lus terug langs dezelfde weg: 6km.
De langere afstand doen eerst de lus van 6 km en daarna de lus van Scheve Villa - Brugsken. Totaal 10,4 km.
Woensdag
Voor zowel korte als langere afstand zullen lussen in de Gratiebossen uitgetekend worden (afstand 5 km en 11 km). Diegenen die extra willen lopen op de 5 km kunnen extra lusjes aan de Kapel doen (telkens 800 meter).
Veldmeersrunners
Door de feestdag wordt hier enkel op dinsdag gelopen en het zondagsloopje (zie onderaan)
De omloop is of 'Kasteel - Boite - Prullenbos' (10 km) of 'Boite-Prullenos' (6,7 km). Mensen die het verkiezen kunnen steeds op de Finse Piste blijven ook.
Zondagsloopje
Dit is een loopje dat open staat voor beide groepen en daar kunnen vrienden ook eens uitgenodigd worden om alzo kennis te laten maken (en eventueel zich later aan te sluiten) met onze loopwerking.
We spreken af om 10 uur aan het hekken van de 'Nieuwdonk' en verschillende parcoursen aan verschillende snelheden zullen kunnnen gelopen worden.
|