Er waren iets meer dan twintig lopers voor het zondagsloopje dat startte aan de Nieuw Donk. De starters gingen met een zestal op weg voor een tourken langs Uitbergenbos en dat toch iets verder was dan voorzien. Voor de gevorderden stonden er omlopen op het programma van 9 en 13 km. Die breiden aan de lus van de starters dan nog het speelbos, broeck en Gratiebossen bij. De middengroep trok ook nog eens door de Eendekooi. Verwondering bij de meeste lopers dat men zo een combinatie kan maken van wegels en bosjes in een toch wel zeer prachtige omgeving. Zo dicht bij huis en toch zo ongekend.
Er zullen nog meer van deze loopjes volgen de eerste week en zo kunnen we ook de formule van de zondagsloopjes (met de loopgroepen van aan de Veldmeers en de Barelconck samen) verfijnen en verder ontwikkelen want de mogelijkheden qua parcoursen zijn enorm.
Ook is er een delegatie van de Veldmeersrunners aan de slag in Ieper zie hierbij gevoegd ook een foto van deze 'delegatie'

|