De voorbereiding naar Barcelona draait nu op volle toeren en de weersomstandigheden zijn deze keer een zeer 'bepalende faktor'.
Op maandag werd er een 'bike and run' gedaan van anderhalf uur aan een vrij stevig tempo. Dinsdag werd er niet gelopen maar was toch een zeer belangrijke dag voor de Veldmeersrunners want de jasjes werden uitgereikt. En zowel op de dinsdag- en donderdagtraining toonden onze lopers hun outfit op de Kalkense en Laarnse wegen. Ook haalden we de pers zowel op de internetsite van het nieuwsblad en in de geschreven pers (nieuwsblad van donderdag). Hierbij ook nogmaals dank aan sponsors Necra en Blueprint.
Woensdag was het echt een klote weer en ik denk niet dat het mij al dikwijls gebeurd is dat ik mijn training in kort maar woensdag was de wind en regen zo erg dat we het bij een 45-tal minuten moesten houden.
Ook vandaag was bike and run aan de zee uit den boze want ik denk dat mijn 59 kilootjes van den 'velo' zouden gevlogen zijn. Ik ben dan twee keer van Westende naar Oostende gelopen (wel met de wind in de rug - en dat is ook niet altijd een voordeel (je moet lopen afremmen)). Voor morgen wordt het nog afwachten wat de weersomstandigheden zullen geven.
Met het visdieet zijn we goed bezig en worden er ook steeds mensen bereikt ... daarnet kreeg ik het volgende door 'Mijnen pc op het aanrecht van mijn keuken geplasseerd om alles goed te kunnen volgen'. Nog twee weken visjes eten en dan is het de grote ommekeer: het voedingspatroon verandert dan compleet en de trainingsintensiteit gaat dan naar beneden.
Een andere factor dat heel bepalend is in mijn voorbereiding is 'likdoorn' (in de volksmond beter gekend als 'eksterogen'). Het is een vrij vervelende pijn en er moet dringend een definitieve oplossing voor komen want door de houding aan te passen brengt dit ook pijnlijke kuiten en verkramping met zich mee.
Diegenen die naar Rotterdam gaan voor de marathon beginnen volgende week aan hun visdieet.
|