De weersomstandigheden blijven ons tegenzitten: regen en wind (pas volgende week is er een serieuze kentering op komst). De Finse Piste ligt er dan ook niet schitterend bij. Vandaar dat we morgen de omloop langs het Kasteel doen.
De mogelijkheden zijn:
1 grote ronde Kasteel: 6 km
1 grote ronde tot Hoogstraat : 5km
combinatie 1 grote Ronde Kasteel + 1 rondje Hoogstraat: 7 km
Elke extra ronde langs Kasteel is 1750 meter
Als we terug op de Finse Piste komen wordt er nog een halve ronde uitgestapt of lichtjes uit gelopen.
Indien er mensen zijn die liever op de Finse Piste blijven is dat natuurlijk geen probleem.
Belangrijk is dat je een groep vindt waar je goed in voelt zowel qua snelheid als afstand. Het is uit den boze om alleen tussen de groepen te lopen. In de dreef is er mogelijkheid voldoende om een volgende groep op te wachten. Geef ook de nodige aandacht aan veiligheid: zowel fluo als verlichting.
Ik zal ook morgen wat meer toelichting geven omtrent de regen/wind-vestjes (pasmomenten, persoonlijke bijdrage, streefdatum, sponsors,...). Het is belangrijk dat je in orde met de inschrijving voor 'Begeleid Lopen' want het zijn uiteraard enkel de leden die aanspraak kunnen maken op het jasje.
|