De trainingen van deze week staan volledig in het kader van de voorbereiding naar de stadsloop in Gent (ook niet deelnemers in Gent zullen zich uiteraard uitstekend vinden in de loopsessies).
Vooreerst meegeven dat er ook de feestdag (donderdag) zal gelopen worden.
Dinsdag
We zullen in twee groepen lopen (eentje als voorbereiding naar de 5 km en eentje als voorbereiding nar de 10 km).
De groep van de 5 km doen den omloop langs de Prullenbos (6,7 km) en doen daarna nog één of meerdere ronden op de finse piste.
De groep die 10 km in de benen hebben doen een 'nieuwe omloop). Vertrek richting Kasteel - dan rond Kasteel maar in andere richting van vorige keer (let op bij het 'oversteken'). Op het einde van het tochtje rond het Kasteel loop je niet naar de Kerk toe maar loop je naar de Prullenbos toe. Eens de omloop aan de Prullenbos volbracht loop je op de traditionele manier terug naar de Sporthal (omloop van ong. 11 km)
Donderdag
Een combinatie van tourken (één of twee naar keruze) langs Berlinde Kapel en enkele omlopen op de 'Finse Piste'. Zeker niet forceren want zondag staat dan de 'wedstrijd op het programma'.
Zie hierbij ook nog enkele foto's van de Steentjesjogging (met dank aan Nathalie)
Lopen lastig? Bijlange niet - rustig een klapken doen...

Ons nen keer leggen in den bocht.... 
Blijven lachen... 
Oetsje... nen bocht... 
|