Zoals vorige week aangegeven is hier al voor dag en dauw de sportieve menu die we deze avond gaan verorberen.xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Hou er rekening mee dat het iets kouder is en dat op sommige stukken van de finse piste de oostenwind venijnig uit de hoek zal komen. Dus let op je kledij: 2 lagen (en iets dat je na het lopen direct kan aantrekken) muts en handschoenen voor zij die gevoelig zijn aan de koude.
Starters 1 ml- 1 stp - 2 ml- 2 stp - 2 ml- 2 stp 3 ml- 3 stp -3 ml- 3 stp tot 22 min
Babbelen en met de armen zwaaien blijven de belangrijkste opdrachten.
5 km
Deze groep gaat vandaag op verkenning buiten de finse piste. Er wordt een tourken gelopen van 4 km langs de Blinde Kapel. Ik zal 3 ankers aanduiden die het tempo zullen regelen (er kan dus in verschillende snelheden gelopen worden). Wel belangrijk: wie meegaat op de weg MOET een fluo-vestje dragen en een tweede essentieel issue is dat NOOIT iemand alleen wordt achtergelaten.
5 -10 km (trage opbouw)
42' (ongeveer 5 rondes)
5 -->10 km (met iets sneller lopen)
45 (ongeveer zes rondes) -à tempoloop (dus geen interval ->die oefeningen gaat we telkens op donderdag plannen)
Belangrijk bij dit alles is dat we de stretching voor het lopen telkens in groep gaan doen.
|