Het is weer eens een piekerweek gedachten lopen mijn hoofd binnen en knallen tegen mijn hersenpan om daar dan ook te blijven zitten en elke keer trap ik erin en vraag ik aan die gedachte gaat het.
Elke keer komt er iets boven drijven wat ik niet fijn vind en dat ik een plaats moet geven in mijn zorgen archief.
Ik maak me zorgen over mijn jongens: o Doen ze het goed op school o Wat nu dat papa en mama niet meer samen wonen o Voelen ze zich goed o
Revalidatie: o Wat kan ik nog doen o Doe ik het wel goed of kan ik dingen verbeteren
Gezondheid: o Waarom ben ik soms zo moe o Waarom verlies ik nog urine o Waarom heb ik zoveel pijn? Is de pijn te voorkomen, is mijn zithouding goed o
Waarom duurt die paperassen molen zo lang enz.
Allemaal zorgen die af en toe binnen glippen en die ik me aantrek en vind ik het fijn neen want ik wil mijn energie in iets anders steken en op de eerste plaats wil ik die gedachte niet hebben. Ik wil vooruit en ik wil niet blijven trappelen ter plaatsen.