Ik heb een koptelefoon met micro gekocht voor als ik aan de computer zit om te Skypen. Ik heb hem al uitgetest en ik ben toch wel verschoten van het voordeel. Ook al hoor ik niets aan mijn linker oor de muziek is veel zuiverder dan gewoon de speakers van de computer.
Het is nu echt fijn om gewoon muziek te beluisteren en ik ben nu aan een inhaalbeweging van 5 jaar bezig. Ik wist niet dat het zo een verbetering zou zijn. Ik die zei pff waarom moet ik dat hebben ik heb geluid en zoveel muziek zet ik niet op, he. Het is puur een luxe ding maar mijn luxe ding heeft enkel al voordelen opgeleverd.
De muziek die ik leuk vind zet ik nu op REM, Foo Fighters, Beasty Boys, MGMT, Woodkid zalig gewoon en vandaag is het zondag dan mag het iets rustiger en luisteren we naar wat kleinkunst. Ik had het eerder moeten doen.
Weet je wat!!! Ik heb kriebels in mijn buik ik wist niet dat ik dit gevoel nog ging kunnen voelen of ervaren. De scheiding had me geen deugd gedaan en het deed enorm veel pijn, nu nog maar het is heel raar maar dat is het beste wat me is overkomen. Ik had dit dan ook niet verwacht. Het is niet de perfect looking kerel maar het is een schatje en ik ken hem al een paar jaar.
Ik ga er voor de moment ook niets mee doen omdat ik niet opensta voor een relatie. Ik ben nu vooral met de jongens en mezelf bezig en een relatie neen. Al geniet ik wel als hij in de buurt is of als hij aan de telefoon hangt. Hij moet mijn deur niet platlopen maar ik hoor en zie hem zeker 1 keer per week. En dan geniet ik ook een hele tijd.
Ik vind het vooral goed dat ik door dit te voelen een hoofdstuk kan afsluiten en kan verder gaan met mijn leven. Na 5 jaar mag het wel, he.