Vorige nacht kreeg ik bezoek van Lander en de papa Lander moest naar de grote wc. Iets later kwam hij terug beneden "mama ik heb pijn aan mijn buik" Ik voelde aan z'n frele lijfje en hij had gloeiend heet. Koorts ik vroeg hem of het deken nog in de zetel lag en hij reageerde neen. Ok 2 optie Lander wil je bij mama komen liggen in bed dat was een beter idee vond hij want hij lag al snel naast mij in bed "een stoofke dat overuren klopte" was m'n eerste gedachte. 2 uren later vertelde hij me ik heb zo warm "ik weet het Lander je bent goed ziek laten we morgen verder kijken hoe het loopt. Ik heb hem gevraagd waar wil je slapen in je eigen bed waar het koeler is of bij mama. Hij koos voor zijn eigen bed. Om 7 uur was Patricia er al en ik vertelde haar van Lander.
Lander heeft tot 9 uur geslapen en stond op 38.4°c Hij was echt ziek we hebben hem een koortswerendmiddel gegeven en hem een beetje laten doen. We hebben wel een paar spelletjes gespeeld en een film gekeken. Nu zit hij in bad te genieten. Deze middag en avond heeft hij weinig gegeten geen zin geen honger als hij maar een beetje at is het goed voor me.
Toen zei Volker ook ik voel me niet goed en ik zag de kleur zo wegtrekken. Morgen gaat hij bij een vriend spelen en hopelijk voelt hij zich beter. Een koortswerendmiddel en op tijd bed in dat is ons plan we gaan een rustige avond tegemoet.
Wat zeggen ze "wie bij de hond slaapt krijgt zijn vlooien". Allee ik, dan Lander, dan Volker en dan de volgende de papa wat een fantastisch einde jaar voor ons. Een eindejaar van vroeg gaan slapen en naar de dokter. Ik dacht dat relatie geschenken er anders uitzagen een pen, een ballon, een schriftje maar overal een naam op
Op dit virus heb ik nog geen slogan gezien "vies beest zoekt klant of maatje".
|