Ik ga een tijdje niets op de blog zetten.
Maar ik wil wel zeggen dat de laatste dagen vele en harde woorden zijn gevallen. Bij deze wil ik mijn verontschuldigingen aanbieden voor wie zich aangesproken voelt.
De verwerking van wat ik voor heb is hard, confronterend en niet leuk en blijkbaar werk ik dit uit op verschillende manieren en het meeste op de mensen die me dierbaar zijn.
Sommige mensen mogen zeker niet vergeten dat mensen met een NAH heel wat veranderingen teweeg brengt in een persoon z'n leven en zijn of haar directe omgeving. Ik ga voor mezelf een paar dingen op orde zetten en dan zie ik wel verder.
Hieronder zijn zowat de problemen die ik dagelijks tegenkom.
De problemen die het meest voorkomen zijn
onder andere:
: Moeilijk of zelf
niet kunnen lopen. : Problemen met
kracht en controle over de handen.
: Hoofdpijn.
: Vermoeidheid.
: Overgevoelig voor
geluid.
: Overgevoelig voor
licht.
: Overgevoelig voor
geluiden.
: Slaapproblemen.
: Concentratie
problemen.
: Vertraagd
denkvermogen.
: Geheugenproblemen.
: Planning en
organisatie problemen.
: Prikkelbaar,
opstandig, kort van woord.
:
Stemmingswisselingen.
: Impulsief (iets
zeggen of doen zonder na te denken).
: Onzeker en
angstig.
: Depressief of
juist over enthousiast.
: Wil soms meer
doen dan zijn gezondheid aankan.
: Druk in gedrag of
juist terughoudend. :
Minderwaardigheids gevoel
: Hemianopsie ofwel
halfzijdige blindheid.
Er zijn nog dingen maar dit zijn zowat mijn gebreken zal ik zeggen. De dingen die ik een plekje moet geven. Mijn omgeving zegt ook dat mijn slechte kantjes nu iets beter naar voren komen. Ik flap rapper er iets uit en zeg iets te rap wat ik denk en voel. Ik dacht dat ik op eieren legde onder mijn omgeving maar op een spijkerbed is dat moeilijk.
Tot later
|