Inmiddels ben ik thuis weer thuis. Met een nieuw ritueel: Ik word heel vroeg wakker, net als in India. Het verschil is dat het hier stil is buiten. In India hoorde ik vanuit 3 tempels gezang en gebeden en klonk het geluid van duizenden vogels.
Oneerbiedig gezegd : een pest-herrie.
Om 7.00 uur opent het zwembad aan de overkant de deuren en ik schafte gisteren een maandkaart aan vanwege het goede voornemen dagelijks de dag zwemmend te beginnen. Trouwe blogvolgers weten dat ik mij kan houden aan goede voornemens ... sterker nog ... het is makkelijk om rituelen te hebben. Je hoeft dan niet steeds in je hoofd de discussie aan.
De afgelopen dagen was het vriendelijk weer. Ik genoot van een boswandeling in de prachtige omgeving en zag en hoorde veel kleine vogeltjes.
Ik kreeg al bezoek van dierbare mensen die me gemist hebben en kookte op het nieuwe fornuis dat de dame die op mijn huis heeft gepast als liefdevol cadeau voor mij kocht.
Vandaag mag ik naar de kapper ... vrijdag verjaart mijn dochter ... en zo vliegen ook hier de dagen weer voorbij. Nog steeds happy, healthy en soms helpful!
|