Als je goede dagen hebt ... of genoeg momenten die goede dagen maken groeit je herinneringenboek met mooie momenten.
Al 17 weken, meer dan 100 dagen brengt mijn kleindochter blije momenten ... al 7 weken, bijna 50 dagen, hebben mijn zus en ik het harmonieus en we hebben nieuwe herinneringen gemaakt ... Van mijn nieuwe huis een THUIS weten te maken ... een mooie 4 handen massage mogen geven ... en mijn hondje is meer opgevoed dan ooit :-).
Het is goed om vanaf volgende week weer ieder ons weegs te zijn. Mijn zus in India ... de plek waar zij thuis is ... ik in Haarlem waar ik vanaf komende week mijn eerste dagen als oppas-oma heb ... Ons nu alvast verheugend op een weerzien volgend jaar ... hetzij in Haarlem ... of misschien wel in India.
Je beleeft het moment ... maar voorpret en napret zijn er dankzij die momenten ... Een goede massage maakt, zeker weten, een mooie herinnering!
Be happy, be healthy, be helpful ...maak een te koesteren herinnering vandaag.
|