Nadeel van een oud huis is dat er 'altijd' meer werk in het opknappen zit dan je van te voren ziet en denkt ...
De handige klussenman heeft de nodige lijken uit de kast geborgen en alle muren in de woonkamer zijn gerepareerd, droog, geisoleerd en voorzien van gipsplaat .. Het lijkt op hoe het was ... maar dan nieuw. Mijn slaapkamertje wacht dezelfde behandeling.
Omdat de verhuisdatum nadert ben ik een paar dagen aan het schilderen ... Alles in de hal en woonkeuken staat nu grondverf..
Gisteravond om 22.00 uur legde ik de kwast neer en vanmorgen stond ik met het 2e blik grondverf om 06.00 uur al weer te werken ... Als het van een baas moest dan ging ik naar de bond :-).
90% van het te schilderen oppervlak is gegrond en ik lig moe maar voldaan met de laptop op schoot in mijn logeerbedje. Te moe om in bad te willen ... te moe om vanavond nog wat te gaan doen .. Morgenochtend nog een paar uutjes op de ladder en dan terug naar Zwolle ... om 19.00 uur mag ik een uurtje aan het werk ... het werk waar ik niet moe van word :-).
Be happy, be healthy, be helpful ... met elke dag een draadje wordt het vanzelf 1 november.
|