Ik ben Myriam
Ik ben een vrouw en woon in Ekeren (België) en mijn beroep is Ik werk in een psychiatrisch ziekenhuis.
Ik ben geboren op 30/04/1969 en ben nu dus 56 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Alles wat met mensen te maken heeft, vooral vrienden en familie.
Oooooh,ons ventje is gisteren goed ziek geweest, in de namiddag is hij beginnen krijsen en had hij duidelijk pijn. Toen hij daarenboven om zes uur heel zijn fles terug overgaf en een akelig kleurtje kreeg was het duidelijk, zijn maagje was helemaal van slag. En het ging van kwaad tot erger :-(, op den duur bleef zelfs een slokje water er niet langer dan een paar seconden in. Enkel op mijn arm kon hij even tot rust komen en af en toe zelfs een beetje slapen. Tegen dat papa thuis kwam ging het even iets beter en hebben we samen dat dutske in bad gestoken en een propere pyama aangedaan. Dan heeft hij nog even geslapen bij papa op schoot en rond middernacht hebben we hem stilletjes in bed gelegd. Om één uur was hij er terug, hij had honger. Dus na eerst een beetje water te hebben geprobeerd kreeg hij een klein beetje pap. Dat lukte wel maar hij bleef heel bleek zien en erg gevoelig aan zijn buikje. Rond half twee terug in bedje en dan heeft hij doorgeslapen. Ik ben een paar keer opgestaan om te gaan zien want was echt ongerust. Tegen een uur of vijf zag hij minder bleek en het laatste flesje was er in gebleven. De hele tijd maakte hij geen koorts en dat was voor mij al een hele opluchting. Want gedurende de hele namiddag,avond en nacht was ik net niet gepanikeerd maar de onrust en machteloosheid kan ik moeilijk beschrijven. Het is dankzij de papa dat het me lukte om toch een beetje te slapen en in heel die toestand rustig en logisch te blijven nadenken. Die papa's toch, we zouden ze niet kunnen missen :!:
Rond acht uur was hij dan wakker en heeft wat pap gekregen. Hij had een betere kleur en at gretig maar na het flesje had hij blijkbaar toch weer last van buikpijn want even werd er terug gehuild :cry: En zo gaat het vandaag, af en toe huilen en zelfs echt krijsen maar de volgende moment opgewekt en vol leven. Ook zijn kleurtje is heel wisselend,hij kan van de ene moment op de andere van gezond blozend tot bijna groen gaan.
Ik hoop echt dat het na zijn middagdutje wat beter zal gaan. Ik zet hem vandaag wel op papdieet; ttz geen petatjes of fruit vandaag en we houden het rustig, straks misschien even een wandelingetje om wat frisse lucht te hebben maar voor de rest veel knuffelen en helemaal gezond worden :!: