Ik ben Myriam
Ik ben een vrouw en woon in Ekeren (België) en mijn beroep is Ik werk in een psychiatrisch ziekenhuis.
Ik ben geboren op 30/04/1969 en ben nu dus 56 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Alles wat met mensen te maken heeft, vooral vrienden en familie.
en hier is het echt een goeiemorgend ! Wout heeft al drie nachten doorgeslapen, rond elf uur naar bed en dan in één trek door tot ongeveer half zes slapen. Of het aan de bodylotion met lavendel ligt of aan het feit dat hij nu wat meer eet overdag ? Ik zou het niet weten maar zowel Wout als ik kunnen er maar goed mee zijn :-)
Ondertussen is het mij overduidelijk geworden hoe fijn het is te merken dat zoveel mensen benieuwd zijn naar onze schat en graag op bezoek willen komen. Ik heb er tot nu eigenlijk nooit bij stil gestaan hoe veel plezier een bezoekje iemand kan doen. Natuurlijk ging ik wel op babybezoek bij de meeste vrienden en dichte familie maar vaak ging het ook verloren in de drukte van alledag. Maar ik denk dat ik in het vervolg meer moeite zal doen om toch eens langs te gaan of op zijn minst en kaartje of een telefoontje te doen. Ik wil ook gewoon dat zoveel mogelijk mensen ons engeltje komen bezoeken, ik ben zo fier op hem en hij maakt ons zo gelukkig dat ik dat met iedereen wil delen.
Ook Wout geniet volgens mij met volle overtuiging van al die aandacht, schoten en nieuwe gezichten.
Gisteren hebben we met ons bezoek en Anneke en Danny lekker buiten in de tuin gezeten en genoten van het mooie weer. Wout lekker in de voiture zonder deken of jas maar lekker vrij om naar hartelust met armpjes en beentjes te zwaaien en zwieren. Vandaag gaan we met tante Christel en nonkel Faruk naar de Efteling. Ook Noehke gaat mee natuurlijk. Peter is al sinds 20 jaar niet meer in de Efteling geweest en ziet er enorm naar uit. Wacht maar tot zijne frang valt dat hij de hele dag met Wout zijn tas mag sleuren :-? Grapje hé schat.
Ondertussen ligt ons wondertje naast mij nog wat na te genieten van zijn eerste papje en volgt met grote ogen al die geluidjes en bewegingen die mama maakt.
En nog maar eens besef ik wat een wondermooie kans ons werd gegeven !
Geniet van het mooie weer en tot morgen voor een verslag van onze reporter ter plaatse :-P En misschien ook een beeldverslag van onze uitstap.