Ik ben Myriam
Ik ben een vrouw en woon in Ekeren (België) en mijn beroep is Ik werk in een psychiatrisch ziekenhuis.
Ik ben geboren op 30/04/1969 en ben nu dus 56 jaar jong.
Mijn hobby's zijn: Alles wat met mensen te maken heeft, vooral vrienden en familie.
We hebben nu al twee dagen geen warm water en verdomme dat is lastig. We staan daar zo weinig bij stil maar dat zijn dus dingen die we eigenlijk moeilijk kunnen missen. Douchen, een warm badje als je helemaal door en door koud bent, afwassen, het gaat even niet. En misschien nog lastiger is dat dus ook de centrale verwarming het niet doet. De badkamer is ijskoud en dat nodigt niet echt uit tot je aan de lavabo wassen met ijskoud water. Dus voorlopig voor ons alleen de basis persoonlijke hygiëne. Mijn patiënten moesten het horen :wink:
Net gebeld met Bondoline, de winkel van de suikerbonen, de labeltjes zullen waarschijnlijk donderdag binnen komen. Dan kan ik alles gaan halen en er aan beginnen. Waarschijnlijk ook donderdag zullen de kaartjes er zijn, onze living zal net een beschutte werkplaats lijken.
We proberen zoveel mogelijk te genieten van elkaar,nu het nog kan op de momenten die wij willen. Gisteren een groot deel van de avond doorgebracht zonder televisie maar met enkel de radio en elkaar. Dat zouden we eigenlijk meer moeten doen, het was echt gezellig !
Door aan zoveel dingen tesamen bezig te zijn vergeten we wel eens andere dingen zoals daar zijn rekeningen betalen, boodschappen doen,onze eigen kleren wassen. Dat ga ik vandaag allemaal proberen recht te trekken dus ben ik er mee weg!