Image Hosted by ImageShack.us

Zoeken in blog

Inhoud blog
  • WWE Confirms Reports of Finn Balor's Injury
  • Awesome Kong released by TNA
  • Christopher Daniels Inks Deal with Ring of Honor
  • Davey Richards Not Returning Anytime Soon
  • Top WWE Diva Suffers Injury
  • Interesting WrestleMania Injury Stat
  • The reason why James Storm turned down WWE
  • James Storm Returns to TNA Wrestling
  • Second Royal Rumble Entrant Revealed
  • News on Rey Mysterio's LU Status
  • Could Taryn Terrell Be Done With TNA Wrestling?
  • Rumored **SPOILER** – Who Is TNA’s ‘The Miracle’?
  • The Lineup For TNA iMPACT!’s LIVE Debut On POP TV
  • GFW Crowns Their Four Champions
  • AJ Styles Suffers An Injury
  • Maria Kanellis' Contract with ROH Expiring
  • IT BEGINS! – JEFF JARRETT TAKES A SHOT AT ERIC YOUNG, EY RESPONDS!
  • Update on Dolph Ziggler's WWE Status
  • Alex Riley Shoots on WWE Tough Enough
  • Adam Rose Name Change
  • Conflicting Reports on Erick Rowan's Injury
  • Big Show Mocks Turning Babyface & Heel
  • King of the Mountain Championship Title Plans
  • Alex Shelley Returning to Ring of Honor
  • Magnus Joins Global Force Wrestling
  • News Regarding Kurt Angle's Neck Surgery
  • RUMOURS/UPDATES ON THE FUTURE OF TNA/GFW & THE “RELEASED” STARS!
  • UPDATE ON THE FUTURE OF AUSTIN ARIES
  • UPDATE ON STATUS OF TOP TNA KNOCKOUTS
  • BILLY CORGAN SPEAKS ON THE RECENT RUMOURS OF TALENT DEPARTURES
  • SPOILER: Update On Jeff Jarrett And TNA
  • Title Changes Hands at Money in the Bank
  • Global Force Wrestling Results - 6/13/15
  • Kevin Nash & Others Working GFW Event
  • Global Force Wrestling Results - 6/12/15
  • GFW using a six-sided ring for first show
  • New Match Added to TNA's Slammiversary Event
  • Jarrett Reacts to TNA Pulling Tyrus from GFW Events
  • Kazarian Says Suicide Character Wasn't Him
  • Ex-TNA Knockout Retiring from Wrestling
  • Rusev Pulled from Elimination Chamber
  • Major Main Roster Plans For NXT Star?
  • Matt Hardy Comments on Impact Cancellation Reports
  • News Regarding TNA & Shelton Benjamin Deal
  • Ook WCCW naar Destination America
  • Possible Reason Why Sasha Missed Several Events
  • WWE Deal to Keep Samoa Joe Off ROH Television?
  • Rusev Suffers Injury at SmackDown Tapings
  • Update on Scott Hall Being Pulled from GFW
    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Hoofdpunten blog movie
  • Sonic spin-off maakt cast bekend
  • Dungeons & Dragons flopt
  • VERVOLG 'UNFRIENDED' IN DIEPSTE GEHEIM OPGENOMEN
  • Ook Arnold Schwarzenegger terug voor 'Escape Plan 2'
  • HBO maakt film over productie 'The Godfather'
    Mijn favorieten
  • Wrestlingplanet
  • De officiëlle site van WWE
  • De officiëlle site van TNA
  • Nodq
  • Mediablog
  • filmblog
  • obsessedwithwrestling
  • Dallasfan
  • radio
  • familie
    WRESTLINGBLOG

    15-10-2006
    Tatanka
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Name: Tatanka

    Height: 6 foot 2
    Weight: 258 pounds
    From: Pembroke, N.C.
    Signature Move: The Wykea
    Career Highlights: Undefeated in WWE for nearly two years from 1991-1993; initiated into the Lakota tribe in May 2006
    WWE Debut: 1991
    Trained By: Larry Sharpe


    Christopher Chavis beter bekend als Tatanka (een woord uit de taal van de Sioux: "Bison") is een Amerikaanse professionele worstelaar bij de WWE met een grote voorliefde voor Indianen. Christopher werd geboren op 8 juni 1961 op Pembroke, North Carolina, hij meet 1.85 m. en weegt ongeveer 117 kg. Christopher wordt momenteel getraind door Larry Sharpe maar maakte zijn debuut al begin de jaren 1990.

    Kampioenschappen en titels:

    • ASW Tag Team Champion (samen met Joe Gomez)
    • NAWA Heavyweight Champion
    • SAPW Heavyweight Champion
    • Stampede North American Heavyweight Champion
    • TRCW Heavyweight Champion
    • UCW Heavyweight Champion
     

    15-10-2006 om 17:21 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (5 Stemmen)
    » Reageer (0)
    Batista gaat voor de titel
    Klik op de afbeelding om de link te volgen Dit weekend was er een triple threat match voor de number 1 contender
    Het ging tussen Finlay, Batista en Lashley.
    Batista won de triple threat na een spinebuster op Finlay en daarna de verwoestende Batistabomb .
    Daarmee werd de wedstrijd beeindigd.Als je je afvraagt waar Lashley was .Die was neergeslagen door Finlay met de Celtic Cross (shalamley of zo iet).Dus kan Batista nu eindelijk zij titel weer veroveren ja of nee ??????

    15-10-2006 om 16:50 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (8 Stemmen)
    » Reageer (0)
    Ken Kennedy
    Klik op de afbeelding om de link te volgen



    Name:
    Ken Kennedy

    Height: 6 foot 2
    Weight: 243 pounds
    From: Green Bay, WI
    Career Highlights: United States Champion

    Ken Anderson (geboren in Minneapolis, Minnesota) op 6 maart 1976) is een Amerikaanse professionele worstelaar beter bekend als Ken Kennedy of Mr. Kennedy, en werkt momenteel voor de World Wrestling Entertainment (WWE) op hun SmackDown! programma waar hij momenteel de WWE United States Champion is.

    Anderson werd getraind door All-Star Championship Wrestling eigenaars Eric Hammers en Mike Krause. Hij werd meerdere keren uitgenodigd om te verschijnen op WWE Jakked, WWE Velocity en WWE HEAT op een try-out basis als een onafhankelijke jobber tot februari 2005, toen Anderson een ontwikkelings contract tekende met de WWE. Voordat hij tekende bij de WWE maakte Anderson ook een aantal verschijningen op TNA Xplosion.

    Nadat hij had getekend bij de WWE werd Anderson naar Ohio Valley Wrestling (OVW) gestuurd om daar door te ontwikkelen. Na zesmaanden werd hij opgeroepen om te werken op Velocity. Voor zijn eerste SmackDown! match, een overwinning opFunaki, liet hij zien dat hij een arrogante worstelaar was door de microfoon te pakken en zijn eigen ring aankondiging te doen. Hij verwees naar zichzelf als "Mr. Anderson" voor zijn match, maar de week erna op Velocity noemde hij zichzelf "Mr. Kennedy".

    Kennedy maakte zijn SmackDown! debuut op 25 augustus 2005, opnieuw winnend tegen Funaki. Terwijl hij op Velocity en SmackDown! verscheen werkte hij ook nog in OVW.

    Kennedy maakte zijn pay-per-view debuut tijdens SmackDown!'s No Mercy 2005 door Hardcore Holly te verslaan waarbij hij een van Holly's ribben blesseerde in de match.

    Op de aflevering van SmackDown! op 11 november 2005 vocht Kennedy tegen Eddie Guerrero voor een plaats in SmackDown's Survivor Series team. Hij verloor de match toen zijn tegenstander een stalen stoel naar hem toegooide en net deed alsof hij geraakt was, een move die Guerrero beroemd had gemaakt. De slaperige referee keek om zich heen en zag Guerrero op de grond terwijl Kennedy de stoel vasthield en diskwalificeerde Kennedy en gaf zo de plek op Team SmackDown! aan Guerrero. Dit was Kennedy's eerste verlies. Als wraak sloeg Kennedy Guerrero op zijn hoofd met de stoel na de match. Dit was Guerrero's laatste uitgezonden match, omdat hij plotseling overleed aan een grote hartaanval op 13 november 2005 in zijn hotelkamer in Minneapolis, Minnesota, waar de opname van zowel RAW als SmackDown! plaats zouden vinden. In interviews over het incident verklaarde Kennedy dat hij het een "onfortuinlijke eer" vindt.

    In december 2005 nam Kennedy deel aan de tour buiten de VS van de WWE. Op de tweede dag in Italië scheurde Kennedy een scheur in een borst spier. Hij probeerde ondanks de blessure toch te werken, maar had zoveel pijn dat hij niet eens zijn hand in zijn zak kon steken om zijn portomonnee te pakken in een restaurant. Nadat hij een dokter had bezocht werd hij geinformeerd dat hij een volledige scheur had opgelopen, in vergelijking tot Batista's deelse scheur van eerder dat jaar, en dat hij daardoor niet meer kon worstelen, zelfs niet met een lichter schema, maar een operatie nodig zou hebben. Op 6 december 2005 vond de operatie succesvol plaats, maar Kennedy was gedwongen om voor bijna zes maanden niet te worstelen terwijl hij de blessure trainde.

    Hoewel hij niet kon worstelen keerde Kennedy toch terug naar SmackDown! op 6 januari 2006 als een color commentator voor de match tussen de toenmalige Cruiserweight kampioen Kid Kash en Juventud. Hij maakte meer van dit soort verschijningen op SmackDown! en Velocity tijdens januari en februari waarbij hij zijn ring aankondiging deed en commentaar gaf op specifieke matches. Hij maakte zelfs een verschijning op de editie van Byte This! met Todd Grisham op 11 januari om in beeld te blijven.

    Tijdens de OVW opnames op 10 mei 2006 keerde Kennedy terug naar de ring tegen de OVW Heavyweight Champion CM Punk in een titel match die Kennedy niet kon winnen. Kennedy maakte zijn onofficiele WWE terugkeer tijdens twee SmackDown! house shows op 3 juni en 6 juni waarbij hij beide keren won van Gunner Scott. Kennedy keerde terug naar SmackDown! op 9 juni met een winst over Scotty 2 Hotty met de Kenton Bomb.

    Kennedy verloor door pinfall waardoor zijn winst-reeks eindigde op SmackDown van nooit verslagen te zijn geweest door pin of submission om de aflevering van SmackDown! van 14 juli door Matt Hardy.

    Op de editie van SmackDown! op 1 september versloeg Kennedy Finlay en Bobby Lashley in een triple threat match om het WWE United States Championship te winnen, zijn eerste titel in de WWE.Die hij nu verloren is aan Chris Benoit

    Persoonlijk leven

    Hij heeft een diploma van de Washington High School in Two Rivers, Wisconsin. Anderson is de zoon van James Alan Holmes en Sheryl Anderson en heeft een zus, Jennifer Holmes. Zijn vader overleed in zijn huis op 13 april 2006 na een twee jaar durende strijd met kanker. In zijn vrije tijd speelt Anderson graag computer spelletjes en kijkt hij naar de show 24.

    Hij is vrienden met AJ Styles en Austin Aries van ROH en TNA en met Randy Orton van de WWE. Zijn droom match zou tegen "Stone Cold" Steve Austin zijn, die zijn inspiratie was om opnieuw geinteresseerd te raken in worstelen. Hij heeft een ruw-harige fox terries genaamd Autstin die genoemd is naar "Stone Cold" Steve Austin.

    Hij verscheen in een speelfilm Fighting The Still Life' die gemaakt is door de voormalige worstelaar die nu regisseur is Matt Bruns, die worstelde als Sick Nick Mondo.

    Er wordt gezegd dat hij zijn finisher heeft bedacht toen Austin Aries hem vertelde dat hij een unieke move moest doen vanaf de bovenste rope.

    Anderson heeft twee tattoos. Een van een vlam op zijn bovenrug en een onbekende tattoo op zijn bovenste biceps.

    Anderson reisde samen met Daivari toen beide mannen nog in onafhankelijke shows worstelden.

    15-10-2006 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (1 Stemmen)
    » Reageer (0)
    Chris Benoit
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    Name: Chris Benoit

    Height: 5 foot 11
    Weight: 220 pounds
    From: Atlanta, Ga. (originally from Edmonton, Alberta, Canada)
    Signature Move: Crippler Crossface
    Career Highlights: World Heavyweight Champion; 3-time World Tag Team Champion; 3-time Intercontinental Champion; 5-time United States Champion; WWE Tag Team Champion; 2004 Royal Rumble Winner; 2-time WCW Tag Team Champion, 3-time WCW Television Champion; ECW Tag Team Champion
    WWE Debut: Jan. 31, 2000
    Trained By: Stu Hart

    Christopher Michael Benoit (geboren op 21 mei 1967), is een Frans Canadese professionele worstelaar. Hij worstelt momenteel voor de Smackdown show van de World Wrestling Entertainment (WWE) waar hij momenteel United States Champion is.


    Vroege carriere

    Na jaren van hard werk in de legendarische Hart familie "dungeon" begon Chris Benoit zijn carriere in 1985 in Stu Hart's Stampede Wrestling promotie. Zijn eerste match was een tag team match op 29 november 1985 in Calgary, Alberta, waar hij een team vormde met Rick Patterson om "Butch" Kart Moffat & Mike Hammer te verslaan. Tijdens zijn periode in Stampede won hij verschillende International Tag Team en British Commonwealth titels, en had hij een singles feuds met Johnny Smith die meer dan een jaar duurde en eindigde in een serie van legendarische matches. Toen Stampede sloot in 1989 ging Benoit naar New Japan Pro Wrestling.

    Voordat hij aankwam in New Japan Pro Wrestling (NJPW), bracht Benoit ongeveer een jaar door met trainen in hun "New Japan Dojo" voor zijn debuut, waarbij hij een masker droeg en de ring naam The Pegasus Kid had aangenomen. De match begon met een ode aan zijn worstelheld de Dynamite Kid. Terwijl hij in NJPW was vocht hij tegen andere beroemdheden zoals Jushin Liger, Shinjiro Ohtani, The Black Tiger en El Samurai.

    In 1990 won hij zijn eerste grote kampioenschap, de IWGP Junior Heavyweight Championship van Jushin Liger. Hij verloor uiteindelijk zijn titel (en zijn masker) terug aan Liger, waardoor hij werd gedwongen zichzelf opnieuw uit te vinden als Wild Pegasus. Hij won het Super J Cup Tournament in 1994 waarbij hij Black Tiger, Gedo Great Sasuke versloeg in de finale, waardoor hij zijn status als een van de grootste junior heavyweights in de wereld bevestigde.



    Persoonlijke leven

    Benoit idolizeerde de Dynamite Kid toen hij opgroeide en heeft zichzelf naar hem gestileerd. Toen hij begon te worstelen noemde hij zichzelf "Dynamite" Chris Benoit als een eerbetoon aan de Kid. Hij begon ook de Diving Headbutt en de Snap Suplex te gebruiken, een aantal van the Kid's opvallendste moves. Hij begon gewicht te heffen om het uiterlijk van zijn idool ba te doen en toen hij hem ontmoette was Dynamite onder de indruk van de biceps van Benoit.

    Benoit heeft ook een zoon, David en een dochter, Megan van zijn ex-vrouw.

    Benoit's missende tand wordt meestal toegeschreven aan een training of een ongeluk aan het begin van zijn worstelcarriere. Het is in werkelijkheid het resultaat van een ongeluk met zijn hond. Op een dag sloeg Benoit boven op het hoofd van zijn hond met zijn kin en viel zijn tand eruit.

    Benoit ontmoette zijn beste vriend, Eddie Guerrero, in een match in Japan, toen hij een Enziguri kick gebruikte en hem bewusteloos schopte, en begon daarmee een vriendschap die eindigde na de dood van Eddie.




    15-10-2006 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (7 Stemmen)
    » Reageer (0)
    14-10-2006
    Big Red Debut
     
    M.V.P. begged Theodore Long for some competition, and got it in the form of the debuting Big Red Machine. Kane gave M.V.P. all he could handle, forcing the newcomer to flea the ring and head to the locker room.

    Ik vind het toch wel belangrijk da wwe kane bij zich houd aleen is het nu voor Smackdown
    supergoe
    dees heb ik ook van wwe.com


    One of the biggest stories coming into this week’s show was the SmackDown in-ring debut of Montel Vontavious Porter. At No Mercy, MVP made his WWE in-ring debut, taking on a less than formidable opponent in the unknown Marty Garner. This week, MVP begged Teddy Long for some “competition”. As the old saying goes, “be careful what you wish for, because you just might get it.”

    MVP’s “competition” came in the form of the debuting Kane, who earlier this week lost a Loser Leaves RAW match to Umaga thanks to interference from Armando Alejandro Estrada. Still fuming from the events of Monday night, Kane took out his aggression on the cocky SmackDown newcomer. Minutes into the one-sided affair, MVP bailed, leaving the ring and making a b-line to the locker room. Who is next on Kane’s list?

    14-10-2006 om 12:23 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (1 Stemmen)
    » Reageer (0)
    13-10-2006
    Hall of Famer returns
    Hall of Famer returns
    By Craig Tello
    October 12, 2006

    This week, the first Intercontinental Champion and WWE Hall of Famer Pat Patterson made his long-awaited return to work as a producer with World Wrestling Entertainment. A mentor to countless WWE Superstars, two months ago, Patterson suffered a very rare abdominal aneurism which required immediate and extensive surgery. Now recovered, Patterson was unquestionably elated to be back on the road, but more importantly, he feels fortunate to be alive.
     
    “I am the luckiest guy alive today,” exclaimed Patterson. “With an aneurism in your stomach and in your blood vessels, normally at five centimeters they operate right away because that bubble that you have on your blood vessel busts and you can die instantly.”

    Patterson’s aneurism was 11.9 centimeters. According to the Hall of Famer, his physicians could not understand how he was possibly alive.

    “[The procedure] is one of the most dangerous surgeries,” he said. “My chance of surviving the surgery was about 10 percent.”

    Undergoing a four-hour intensive surgical procedure that required a cut stemming from his chest to below his stomach, Patterson was hospital-ridden for 10 days. In the weeks that followed his release from hospital care, Patterson required much rest while staying with his sister in Montreal.

    “I love the business and I missed it,” he said. “[While recovering] I would watch every show on television just because I like to bitch and complain about some of the things I see. I give my honest opinion.”

    Though he has been active – daily exercise and teeing off at the golf course – Patterson stated that physical exertion still makes him very tired. Nonetheless, the WWE producer made it his mission to make it back to the place he calls home.

    “I didn’t want to take it easy, I wanted to heal fast,” he added. “I’m feeling very good right now. I’m going to be OK. I’m not back to work full time yet, but it’s nice to come back when you’re well appreciated by the WWE Superstars and crew. I’m thankful that I’m here today.”

    13-10-2006 om 19:54 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (5 Stemmen)
    » Reageer (0)
    12-10-2006
    The Rabid Wolverine returns

    Chris Benoit showed no ring rust in his surprising return to the ring at No Mercy. The Rabid Wolverine not only drew blood from Sir William Regal, but also forced him to submit to the Crippler Crossface.

    ik had ni gedacht da we chris benoit nog gingen terug zien
    maar ik had dus ongelijk

    12-10-2006 om 21:04 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 1/5 - (2 Stemmen)
    » Reageer (0)
    Francine released
    Francine released
    October 12, 2006

    WWE has come to terms on the release of ECW Diva Francine Fournier as of today, Oct. 12.

    We wish Francine the best in all future endeavors.


    Ik heb ze nog nooit zien vechten dus kwee ni of ze goe is

    12-10-2006 om 21:02 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (11 Stemmen)
    » Reageer (0)
    11-10-2006
    SUPERSTAR OF THE WEEK
    Klik op de afbeelding om de link te volgen SUPERSTAR OF THE WEEK

    De superster van deze week is KING BOOKER geworden omdat hij zijn wereldtitel weer heeft kunnen behouden nu in een fatal 4 way tegen Lashley,Batista ,Finlay en King Booker zelf

    11-10-2006 om 15:55 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (2 Stemmen)
    » Reageer (0)
    10-10-2006
    KANE Leaves RAW


    Thanks to a little help from manager Armando Alejandro Estrada, Umaga defeated Kane in a Loser Leaves RAW match to send the Big Red Monster packing from the flagship.

    Het is te hopen dat hij dan naar Smackdown of ECW gaat zeker.Ik vind het toch wel jammer dat zo'n persoon vertrekt bij RAW


    http://www.wwe.com/superstars/raw/kane/destruction/

    10-10-2006 om 00:00 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 2/5 - (7 Stemmen)
    » Reageer (0)
    09-10-2006
    No Mercy uitslagen
    UITSLAGEN

    Matt Hardy def. Cruiserweight Champion Gregory Helms (Non-Title Match)

    WWE Tag Team Champions London & Kendrick def. K.C. James & Idol Stevens

    Montel Vontavious Porter def. Marty Garner

    United States Champion Mr. Kennedy def. Undertaker (DQ; Non-Title Match)

    Rey Mysterio def. Chavo Guerrero (Falls Count Anywhere Match)

    Chris Benoit def. William Regal

    World Heavyweight Champion King Booker def. Bobby Lashley, Batista and Finlay (Fatal Four Way Match)

    09-10-2006 om 20:46 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 5/5 - (3 Stemmen)
    » Reageer (0)
    Boogeyman re-signed
    Boogeyman re-signed
    October 6, 2006

    The Boogeyman (Marty Wright) has been re-signed by WWE. He will be training at Booker T's school in Houston.

    Vreemd eerst smijten ze hem buiten en nu nemen ze hem terrug aan

    09-10-2006 om 20:17 geschreven door jefken  

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 3/5 - (6 Stemmen)
    » Reageer (0)


    Blog als favoriet !

    Over mijzelf
    Ik ben Boon Kenneth, en gebruik soms ook wel de schuilnaam Sting.
    Ik ben een man en woon in Dworp (Belgie) en mijn beroep is .
    Ik ben geboren op 05/06/1989 en ben nu dus 36 jaar jong.
    Mijn hobby's zijn: Worstelen en films.

    Image Hosted by ImageShack.us


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Archief per week
  • 01/02-07/02 2016
  • 04/01-10/01 2016
  • 19/10-25/10 2015
  • 06/07-12/07 2015
  • 29/06-05/07 2015
  • 15/06-21/06 2015
  • 01/06-07/06 2015
  • 25/05-31/05 2015
  • 18/05-24/05 2015
  • 11/05-17/05 2015
  • 04/05-10/05 2015
  • 27/04-03/05 2015
  • 13/04-19/04 2015
  • 30/03-05/04 2015
  • 23/03-29/03 2015
  • 16/03-22/03 2015
  • 09/03-15/03 2015
  • 23/02-01/03 2015
  • 16/02-22/02 2015
  • 09/02-15/02 2015
  • 02/02-08/02 2015
  • 26/01-01/02 2015
  • 05/01-11/01 2015
  • 29/12-04/01 2015
  • 22/12-28/12 2014
  • 15/12-21/12 2014
  • 08/12-14/12 2014
  • 01/12-07/12 2014
  • 24/11-30/11 2014
  • 17/11-23/11 2014
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 27/10-02/11 2014
  • 20/10-26/10 2014
  • 13/10-19/10 2014
  • 08/09-14/09 2014
  • 25/08-31/08 2014
  • 11/08-17/08 2014
  • 04/08-10/08 2014
  • 21/07-27/07 2014
  • 14/07-20/07 2014
  • 07/07-13/07 2014
  • 23/06-29/06 2014
  • 16/06-22/06 2014
  • 02/06-08/06 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 19/05-25/05 2014
  • 12/05-18/05 2014
  • 05/05-11/05 2014
  • 28/04-04/05 2014
  • 21/04-27/04 2014
  • 07/04-13/04 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 24/03-30/03 2014
  • 10/03-16/03 2014
  • 17/02-23/02 2014
  • 03/02-09/02 2014
  • 27/01-02/02 2014
  • 06/01-12/01 2014
  • 16/12-22/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 02/12-08/12 2013
  • 25/11-01/12 2013
  • 04/11-10/11 2013
  • 28/10-03/11 2013
  • 21/10-27/10 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 26/08-01/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 12/08-18/08 2013
  • 05/08-11/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 22/07-28/07 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 24/06-30/06 2013
  • 17/06-23/06 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 03/06-09/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 20/05-26/05 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 29/04-05/05 2013
  • 22/04-28/04 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 08/04-14/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 28/01-03/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 14/01-20/01 2013
  • 07/01-13/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 24/12-30/12 2012
  • 17/12-23/12 2012
  • 10/12-16/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 26/11-02/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 03/09-09/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 13/08-19/08 2012
  • 06/08-12/08 2012
  • 30/07-05/08 2012
  • 23/07-29/07 2012
  • 16/07-22/07 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 23/04-29/04 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 09/04-15/04 2012
  • 02/04-08/04 2012
  • 26/03-01/04 2012
  • 19/03-25/03 2012
  • 12/03-18/03 2012
  • 05/03-11/03 2012
  • 27/02-04/03 2012
  • 20/02-26/02 2012
  • 13/02-19/02 2012
  • 06/02-12/02 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 16/01-22/01 2012
  • 09/01-15/01 2012
  • 02/01-08/01 2012
  • 24/12-30/12 2012
  • 19/12-25/12 2011
  • 12/12-18/12 2011
  • 05/12-11/12 2011
  • 28/11-04/12 2011
  • 21/11-27/11 2011
  • 14/11-20/11 2011
  • 07/11-13/11 2011
  • 31/10-06/11 2011
  • 24/10-30/10 2011
  • 17/10-23/10 2011
  • 10/10-16/10 2011
  • 03/10-09/10 2011
  • 26/09-02/10 2011
  • 19/09-25/09 2011
  • 12/09-18/09 2011
  • 05/09-11/09 2011
  • 29/08-04/09 2011
  • 22/08-28/08 2011
  • 15/08-21/08 2011
  • 08/08-14/08 2011
  • 01/08-07/08 2011
  • 25/07-31/07 2011
  • 18/07-24/07 2011
  • 11/07-17/07 2011
  • 04/07-10/07 2011
  • 27/06-03/07 2011
  • 20/06-26/06 2011
  • 13/06-19/06 2011
  • 06/06-12/06 2011
  • 30/05-05/06 2011
  • 23/05-29/05 2011
  • 16/05-22/05 2011
  • 09/05-15/05 2011
  • 02/05-08/05 2011
  • 25/04-01/05 2011
  • 18/04-24/04 2011
  • 11/04-17/04 2011
  • 04/04-10/04 2011
  • 28/03-03/04 2011
  • 21/03-27/03 2011
  • 14/03-20/03 2011
  • 07/03-13/03 2011
  • 28/02-06/03 2011
  • 21/02-27/02 2011
  • 14/02-20/02 2011
  • 07/02-13/02 2011
  • 31/01-06/02 2011
  • 24/01-30/01 2011
  • 17/01-23/01 2011
  • 10/01-16/01 2011
  • 03/01-09/01 2011
  • 26/12-01/01 2012
  • 20/12-26/12 2010
  • 13/12-19/12 2010
  • 06/12-12/12 2010
  • 29/11-05/12 2010
  • 22/11-28/11 2010
  • 15/11-21/11 2010
  • 08/11-14/11 2010
  • 01/11-07/11 2010
  • 25/10-31/10 2010
  • 18/10-24/10 2010
  • 11/10-17/10 2010
  • 04/10-10/10 2010
  • 27/09-03/10 2010
  • 20/09-26/09 2010
  • 13/09-19/09 2010
  • 06/09-12/09 2010
  • 30/08-05/09 2010
  • 23/08-29/08 2010
  • 16/08-22/08 2010
  • 09/08-15/08 2010
  • 02/08-08/08 2010
  • 26/07-01/08 2010
  • 19/07-25/07 2010
  • 12/07-18/07 2010
  • 05/07-11/07 2010
  • 28/06-04/07 2010
  • 21/06-27/06 2010
  • 14/06-20/06 2010
  • 07/06-13/06 2010
  • 31/05-06/06 2010
  • 24/05-30/05 2010
  • 17/05-23/05 2010
  • 10/05-16/05 2010
  • 03/05-09/05 2010
  • 26/04-02/05 2010
  • 19/04-25/04 2010
  • 12/04-18/04 2010
  • 05/04-11/04 2010
  • 29/03-04/04 2010
  • 22/03-28/03 2010
  • 15/03-21/03 2010
  • 08/03-14/03 2010
  • 01/03-07/03 2010
  • 22/02-28/02 2010
  • 15/02-21/02 2010
  • 08/02-14/02 2010
  • 01/02-07/02 2010
  • 25/01-31/01 2010
  • 18/01-24/01 2010
  • 11/01-17/01 2010
  • 04/01-10/01 2010
  • 28/12-03/01 2016
  • 21/12-27/12 2009
  • 14/12-20/12 2009
  • 07/12-13/12 2009
  • 30/11-06/12 2009
  • 23/11-29/11 2009
  • 16/11-22/11 2009
  • 09/11-15/11 2009
  • 02/11-08/11 2009
  • 26/10-01/11 2009
  • 19/10-25/10 2009
  • 12/10-18/10 2009
  • 05/10-11/10 2009
  • 28/09-04/10 2009
  • 21/09-27/09 2009
  • 14/09-20/09 2009
  • 07/09-13/09 2009
  • 31/08-06/09 2009
  • 24/08-30/08 2009
  • 17/08-23/08 2009
  • 10/08-16/08 2009
  • 03/08-09/08 2009
  • 27/07-02/08 2009
  • 20/07-26/07 2009
  • 13/07-19/07 2009
  • 06/07-12/07 2009
  • 29/06-05/07 2009
  • 22/06-28/06 2009
  • 15/06-21/06 2009
  • 08/06-14/06 2009
  • 01/06-07/06 2009
  • 25/05-31/05 2009
  • 18/05-24/05 2009
  • 11/05-17/05 2009
  • 04/05-10/05 2009
  • 27/04-03/05 2009
  • 20/04-26/04 2009
  • 13/04-19/04 2009
  • 06/04-12/04 2009
  • 30/03-05/04 2009
  • 23/03-29/03 2009
  • 16/03-22/03 2009
  • 09/03-15/03 2009
  • 02/03-08/03 2009
  • 23/02-01/03 2009
  • 16/02-22/02 2009
  • 09/02-15/02 2009
  • 02/02-08/02 2009
  • 26/01-01/02 2009
  • 19/01-25/01 2009
  • 12/01-18/01 2009
  • 05/01-11/01 2009
  • 29/12-04/01 2009
  • 22/12-28/12 2008
  • 15/12-21/12 2008
  • 08/12-14/12 2008
  • 01/12-07/12 2008
  • 24/11-30/11 2008
  • 17/11-23/11 2008
  • 10/11-16/11 2008
  • 03/11-09/11 2008
  • 27/10-02/11 2008
  • 20/10-26/10 2008
  • 13/10-19/10 2008
  • 06/10-12/10 2008
  • 29/09-05/10 2008
  • 22/09-28/09 2008
  • 15/09-21/09 2008
  • 08/09-14/09 2008
  • 01/09-07/09 2008
  • 25/08-31/08 2008
  • 18/08-24/08 2008
  • 11/08-17/08 2008
  • 04/08-10/08 2008
  • 28/07-03/08 2008
  • 21/07-27/07 2008
  • 14/07-20/07 2008
  • 07/07-13/07 2008
  • 30/06-06/07 2008
  • 23/06-29/06 2008
  • 16/06-22/06 2008
  • 09/06-15/06 2008
  • 02/06-08/06 2008
  • 26/05-01/06 2008
  • 19/05-25/05 2008
  • 12/05-18/05 2008
  • 05/05-11/05 2008
  • 28/04-04/05 2008
  • 21/04-27/04 2008
  • 14/04-20/04 2008
  • 07/04-13/04 2008
  • 31/03-06/04 2008
  • 24/03-30/03 2008
  • 17/03-23/03 2008
  • 10/03-16/03 2008
  • 03/03-09/03 2008
  • 25/02-02/03 2008
  • 18/02-24/02 2008
  • 11/02-17/02 2008
  • 04/02-10/02 2008
  • 28/01-03/02 2008
  • 21/01-27/01 2008
  • 14/01-20/01 2008
  • 07/01-13/01 2008
  • 31/12-06/01 2008
  • 24/12-30/12 2007
  • 17/12-23/12 2007
  • 10/12-16/12 2007
  • 03/12-09/12 2007
  • 26/11-02/12 2007
  • 19/11-25/11 2007
  • 12/11-18/11 2007
  • 05/11-11/11 2007
  • 29/10-04/11 2007
  • 22/10-28/10 2007
  • 15/10-21/10 2007
  • 08/10-14/10 2007
  • 01/10-07/10 2007
  • 24/09-30/09 2007
  • 17/09-23/09 2007
  • 10/09-16/09 2007
  • 03/09-09/09 2007
  • 27/08-02/09 2007
  • 20/08-26/08 2007
  • 13/08-19/08 2007
  • 06/08-12/08 2007
  • 30/07-05/08 2007
  • 23/07-29/07 2007
  • 16/07-22/07 2007
  • 09/07-15/07 2007
  • 02/07-08/07 2007
  • 25/06-01/07 2007
  • 18/06-24/06 2007
  • 11/06-17/06 2007
  • 04/06-10/06 2007
  • 28/05-03/06 2007
  • 21/05-27/05 2007
  • 14/05-20/05 2007
  • 07/05-13/05 2007
  • 30/04-06/05 2007
  • 23/04-29/04 2007
  • 16/04-22/04 2007
  • 09/04-15/04 2007
  • 02/04-08/04 2007
  • 26/03-01/04 2007
  • 19/03-25/03 2007
  • 12/03-18/03 2007
  • 05/03-11/03 2007
  • 26/02-04/03 2007
  • 19/02-25/02 2007
  • 12/02-18/02 2007
  • 05/02-11/02 2007
  • 29/01-04/02 2007
  • 22/01-28/01 2007
  • 15/01-21/01 2007
  • 08/01-14/01 2007
  • 01/01-07/01 2007
  • 25/12-31/12 2006
  • 18/12-24/12 2006
  • 11/12-17/12 2006
  • 04/12-10/12 2006
  • 27/11-03/12 2006
  • 20/11-26/11 2006
  • 13/11-19/11 2006
  • 06/11-12/11 2006
  • 30/10-05/11 2006
  • 23/10-29/10 2006
  • 16/10-22/10 2006
  • 09/10-15/10 2006
  • 02/10-08/10 2006
  • 25/09-01/10 2006
  • 18/09-24/09 2006
  • 11/09-17/09 2006
  • 04/09-10/09 2006
  • 28/08-03/09 2006
  • 14/08-20/08 2006
  • 26/09-02/10 2005
  • 01/03-07/03 1971


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs