Belgische Rechten
Inhoud blog
  • De waarheid van natuur en overleven.
  • Gezondheid en zijn ontwikkeling:
  • Coma behandeling van SARS Covid-19 patiënten.
  • Symptomen SARS-COVID-19
  • De corrupte wereld van het Belgische rechtssysteem.
    Zoeken in blog

    Beoordeel dit blog
      Zeer goed
      Goed
      Voldoende
      Nog wat bijwerken
      Nog veel werk aan
     
    Staatsanarchie
    06-04-2013
    Klik hier om een link te hebben waarmee u dit artikel later terug kunt lezen.Vlaamse kermis te Brussel - LOL
    Klik op de afbeelding om de link te volgen

    De verantwoordelijke inrichters van de Vlaamse kermis voor het goede doel te Brussel, de “VVGV of Vereniging Voor Gezond Vlaanderen”:

     

    Voor de Vlaamse kermis de komende zomer op de grote markt te Brussel ontbreken er nog enkele zeer nodige en niet te versmaden attracties, benodigdheden en vrijwilligers .

     

    1)    Een schietkraam met echte Belgische FN geweren uit WO II en 3de keus kogels.

    2)    2de Handsguillotine maat “M” & maat “XXL” te koop, te huur of in bruikleen.

    3)    Gediplomeerde of door ervaring gelijkwaardige of goede amateur scherprechter.

    4)    Een vrijwilliger cartoonist om de figuren van de genomineerden steenrijke VIP’s te tekenen op ware grote, als uitstalling natuurlijk om het publiek te trekken.

    5)    Een occasie lijkwagen om de overschotten weg te voeren.

    6)    De genomineerde V IP’s mogen uiteraard zelf hun persoon ter beschikking stellen en worden derhalve verzocht aanwezig te zijn.

     

    De schietkraam.

    Tijdens de kermis mogen de liefhebbers tegen betaling van 1€ per schot op de VIP genomineerden schieten, per raak schot ontvangt men een punt en hiervoor kan men prijzen sparen naar het nodige puntental.

     

    De Guillotines en de genomineerden:

     

    De VVGV of Vereniging Voor Gezond Vlaanderen:

    Met het oog op de gezondmaking van de Vlaamse gemeenschap en het Vlaamse leefmilieu heeft de VVGV besloten om personen die ons Vlaamse land ernstig verzieken, een vakantietrip aan te bieden met ticket “enkele reis”, aan een speciale en verrassend voordelige voorwaarden. De vereniging VVGV heeft gemakshalve een lijst opgesteld met personen die van dit uitzonderlijke aanbod mogen genieten.

    Om discussie met afgewezen kandidaten te vermijden, is aan de lijst, die ter inzage wordt vrijgegeven, ook de volle omschrijving verbonden van de rede waarom slechts deze mensen voor dit uitzonderlijke aanbod in aanmerking komen.

    De hiervoor in aanmerking komende en door ons goedgekeurde personen worden beleefd verzocht zich voor het vertrek naar hun vurig vakantieoord, tijdig aan te bieden, in smoking met frisse gewassen hals en nek.

     

    Het doel:

    Hinderlijke individuen met Psychopathische neiging die een maatschappelijke verantwoordelijkheid dragen en zowel een duidelijke last als gevaar opleveren voor de ontplooiing en ontwikkeling van Vlaanderen en haar bevolking, 25 a 30 cm in te korten, of zoals men dit in de volkmond pleegt te noemen, door hen “een kopje kleiner te maken”.

     

    Het reisdoel:

    De tropisch paradijs van ontucht “De Hel” met bar en hete maar prettige barmeiden en gigolo’s. Zij worden bij aankomst opgewacht door de portier van het establishment, P. Vanden Boeynants en vervolgens feestelijk ontvangen door het feestcomité onder leiding van A. Van der Biest en de verantwoordelijke uitbaterster Mv. Satana Lucioferio.

     

    Kosteloos entertainment:

    In het eeuwigdurende oord van warm vermaak wordt de ontspanning geboden door gevallen Paterkes en dito Nonnekes die de genodigden gratis zullen vergas(s)ten met hun optredens als “Heet Geblakerde Gigolo’s” en “Aangebrande Wulpse Hoerkes”, met hete striptease acts en de bijhorende smeuïge seks feestjes.

    Kosteloos bruinen in combinatie met de nodige Hot Massages toegediend door vurige masseurs en masseuses staat eveneens op het dagelijkse menu.

    Na een bijhorende voor mannen en vrouwen gezamenlijke sekssauna, kunnen de deelnemers in een bad met koel wijwater wat afkoelen en relaxen.

     

    De reis:

    Deze reis direct naar het tropische pararijs van ontucht, zal echter kort en eenvoudig zijn, waardoor de reizigers gezien het comfort dat voorzien is, geen last zullen hebben van hinderlijke ongemakken als reisziekte, honger, dorst, dieet problemen of andere vleselijke ongemakken of frustraties.

    Om dit comfort te garanderen gebruikt het verantwoordelijke reisbureau, eigendom van de vereniging VVGV slechts grondig gereviseerde en al even grondig gekeurde guillotines, met vers geslepen en haarscherpe valbijlen, die slecht door een professionele en ervaren scherprechter zullen bediend worden.

     

    De uitverkorenen genomineerden:

    Zij die hieronder hun naam in de lijst der gelukkigen aantreffen, worden verzocht zich aan te bieden op zondag e.k. om 6:00h aan de hoofdingang van het slachthuis beter gekend als den Abattoir in 1070, Anderlecht dus in het  Brussels Hoofdstedelijk Gewest van België, willen zij alsnog van dit uitzonderlijke aanbod genieten.

     

    1)   Koning Albert II van België:

    Omdat de snoodaard in al zijn goedertierenheid de Vlamingen een mes onder de riem stak door in overleg met de Waalse minderheid en met de Vlaamse partijvertegenwoordigers van Open VLD, CD&V, Sp.a en Groen, het op een akkoord gooide, om de regering Di Rupo met Vlaamse minderheid te creëren en in te zegenen, en het Vlaamse volk in de steek te laten en zo te verraden.

    Omdat Zijne Majesteit het wist te klaren voor hem en z’n kadees een overdreven ruime fooi los te peuteren uit de belastingsbijdrage van het volk, zonder dat z’n kadees daarvoor een noemenswaardige inspanning moeten leveren, terwijl vele burgers na hard labeur op droogbrood moeten zien te overleven, en de crisis net zoals alle tekorten en Koninklijke en Prinselijke dotaties indachtig, de buikriem moeten aanhalen en hun belastingsbijdragen verhoogd zien.

     

    2)   De (Belgische) verantwoordelijken voor massa slachtingen:

    In oost Kongo en Rwanda. Sinds de onafhankelijkheid in 1960 zijn er ongeveer 3 a 4 miljoen burgers, en militaire gesneuveld onder het zinloze geweld, en wel in Oost Kivu, Katanga en Kassai, terwijl dit gebied bij de rijkste mijnen voor edelmetalen van de planeet herbergen, en er voor de lokale volkeren geen duidelijke aanwijzing of profijt te rapen valt noch een mogelijke en aanvaardbare rede is.

     

    (Had Leopold II de ontginningen en handel in ertsen uit dit gebied niet opgezet? Is dan de Belgische monarchie niet de voornaamste aandeelhouder en belanghebbende in de ertshandel uit dit gebied? Heeft de Belgische monarchie met deze slachtingen iets te maken?)

     

    3)   Alle voorzitters van de laatste 10 federale regeringen:

    De partijleiders van CVP/CD&V, VLD/Open VLD, SP/Sp.a en Agalev/Groen uit dank voor hun inspanningen om een “Cordon Sanitaire” op te bouwen rond VlaamsBelang en NV-A en daarmee de Vlamingen te kloten en te pesten. Terwijl zij daarbij in hun ijver om het belastingsgeld over de balk te gooien en hun  zakken te vullen, vergaten voor de bevolking te zorgen en zo het land mee op de rand van een failliet lieten stranden.

     

    4)   Wouter Beke (CD&V-voorzitter)

    Omdat Beke voor “Albert II en de rover van Laken” een knieval deed, zich vervolgens niet aan zijn overeenkomsten hield en daarop zijn Vlaamse vrienden een “vuil peer stoofde” door hen te verraadden. Of was het een hoge omkoopsom die hij verkoos boven de eer en de belangen der Vlamingen?

     

    5)   Melchior Wathelaat Wathelet senior, (Ex-cdH Mini.ster)

    Omdat eind 1990 op zijn kabinet werd beslist dat onderzoeksrechter Freddy Troch van het dossier van de Bende van Nijvel te halen, net toen er een doorbraak leek te komen in onderzoeken naar de bende van Nijvel. Het onderzoek werd vervolgens gecentraliseerd in Charleroi, waar het dossier achter slot en grendel verwaterde terwijl hij hiertegen niets ondernam.

    Omdat hij in de jaren 90 zelfs genoemd werd als een der hooggeplaatste politieke feestbeesten tijdens onderzoek naar de seksfeesten die Michel Nihoul, met de hulp van Marc Dutroux organiseerde!

      (Diverse Bronnen zoals o.a. “Pedofiele netwerken: www.ravagedigitaal.org” )

    Omdat hij als minister van Justitie in de regering-Dehaene I en in die functie in 1992 de vervroegde vrijlating van Marc Dutroux, die op dat ogenblik veroordeeld was voor kinderverkrachting, ondertekende.

    Omdat hij ook als minister van justitie zo goed was om, bij opmerkingen over grove fraude bij justitie, te wijzen om het feit dat er een scheiding van machten hem belette op te treden, en hij er zijn vuile voeten dus aan veegde.

     

    6)   Stefaan De Pennelikker Clerck (CD&V Mini.ster)

    Omdat hij van oordeel was dat gedane zaken niet ongedaan gemaakt kunnen worden, en het dus zinloos was om wie in de fout ging, hiervoor aansprakelijk te stellen.

    Omdat deze heer Mini.ster nog naar de lagere school moet leren lezen en leren te begrijpen dat een aangetekende brief best beantwoord wordt, indien hij ten minste kan schrijven en niet alleen acteren als (schijn)heilige.

    Omdat deze heer Mini.ster ook zo vlijtig ijverde om de wet naar de letter op te volgen, en niet naar het volksbelang, waardoor hij zich uitsloofde om de vrijlating van Michelle Martin te bepleiten. (Had hij iets met haar?)

     

    7)   Melchior Wathelaat Wathelet Junior, (cdH St(r)aatsecretaris)

    Omdat het migratiebeleid onder zijn gezag en op kosten van de burger in het honderd liep, en de stroom van vermeende en echte vluchtelingen, de zwoegende bevolking hun Staatsspaarpot (belastingsbijdragen) koste terwijl zijn bediendes met zijn zege, documenten en verklaringen voor de lol vervalsten met als gevolg dat een weesmeisje dat onder de voogdij van een Vlaams gezin bij dit gezin in het buitenland opgroeide, bij terugkeer van het gezin naar Vlaanderen frauduleus de toegang geweigerd werd, en van hoede en vorming verstoken, verweesd en aan haar lot overgelaten, achter moest blijven. (Bij onze overheden is een kind of een kinderleven van geen tel.)

     

    8)   Jean-Luc De Haan Dehaene (CD&V Mini.ster)

    Omdat hij hoog van op zijnen metshoop kraait zoals alle Hanen dat doen, terwijl het bij geen van die Hanen van op de eigen mesthoop is dat zij kraaien, maar wel die van de koeien van de boer.

    Omdat hij Dexia mee naar de kloten hielp en hij op de valreep de put nog wat uitdiepte door zijn zakken schaamteloos en overdadig te vullen met het tekorten in kas.

    Omdat hij mee regeerde terwijl het land al lang naar de bliksem aan het gaan was, en er zeer deskundig mee aan verder werkte.

     

    9)   Karel De Gucht (Open VLD Mini.ster & Eurocraat)

    Vermoeden van handel met voorkennis in 2008 en de verkoop van waardeloze Fortis aandelen juist voor de ontwaarding als gevolg van de crash van na de val van de Lehman Brothers bekend werd gemaakt (BRON: WikipediA – Karel De Gucht)

    Vermoeden van belastingontduiking, omdat hij weigert te rechtvaardigen waar zijn kleine en luttele spaarpotje vandaan komt, terwijl de rest van de bevolking dit wel moet doen, en trouwens niemand mag schoemelen, dus ook De Gucht niet. (BRON: WikipediA – Karel De Gucht) En zoals Uilenspiegel zei; “waar rook is, is vuur, en hij warmde zijn handen boven een verse paarde stront”

     

    10)               Annemie Truttenboom Turtelboom (Open VLD Mini.ster)

    Zowel in de voorgaande legislatuur als onder Di Rupo verantwoordelijk voor Asiel en Migratie is zij de hoofdverantwoordelijke voor migratie en asielbeleid dat in deze periode kompleet ontspoorde en de gemeenschappen een massa geld kostte, en hiermee de bevolking mee aan de bedelstaf bracht.

    Verzaakt tot op het heden aan het nemen van duidelijke initiatieven om het juridische systeem te zuiveren van corruptie of om de vervroegde invrijheidstelling of verjaring der feiten voor ernstige fraude en zware delinquenten af te schaffen, en negeert daarmee de belangen van bevolking.

    Steunt tot op heden door haar stilzwijgendheid de fraude, schriftvervalsingen en geknoei binnen de diensten voor asiel en migratie, die onder haar gezag staan.

     

    11)               Elke Borremans (attaché van de st(r)aatsecretaris bij de diensten voor vreemdelingenzaken)

    Pleegde voor haar persoonlijk plezier en zonder duidelijke reden, of was het uit Psychopathische machtswellust, valsheid in geschrift en verklaring, om zo een weesmeisje slachtoffer te maken van haar grillen, terwijl er gegronde vermoedens zijn dat zij haar invloed en positie misgebruikte om de rechtbank voor vreemdelingenbetwistingen te manipuleren om verzet tegen haar beslissing illegaal te breken.

     

    12)               Mevr. EKKA waarnemend voorzitter (Rechter in Vreemdelingenzaken 2010)

    Die ondanks duidelijke bewijslast tegen de dienst vreemdelingenzaken, onregelmatigheden niet bij vonnis wenste recht te zetten, en daarmee de fraude en corruptie van betrokken dienst ondersteunde, met direct en bewust moreelgeweld tegen de slachtoffers tot gevolg.

     

    13)               Magie de Block (Open VLD St(r)aatsecretaris)

    Die zich liet kennen als super asociaal door na kennis te hebben genomen van fraude en erbarmelijke toestanden bij de dienst Asiel en migratie, met moreelgeweld tegen een, aan haar lot overgelaten kind tot gevolg, de fraude en corruptie binnen die diensten schriftelijk ondersteunde.

     

    14)               Rik Daems (Open VLD Mini-ster/volksvertegenwoordiger)

    Voor zijn betrokkenheid als verantwoordelijke Mini.ster in de frauduleuze huurovereenkomsten en verkoop van de Financiëntoren, een wolkenkrabber aan de Koningsstraat in Brussel, waar ruim 3.200 ambtenaren werkten.

    Bron “De Tijd”: Op het eerste gezicht leek het alsof Rik Daems, die als minister bevoegd was voor de verkoop van de toren, niet ter sprake kwam in het dossier. Achter gesloten deuren zou dat wel zijn.

    Bron: Woordvoerster van het parket-generaal. “Wij hebben wel degelijk gevraagd om verder onderzoek te voeren naar de rol van Rik Daems en hem te verhoren. Maar dat is ons geweigerd”. En ook hier, zoals Uilenspiegel zei; “waar rook is, is vuur, en hij warmde zijn handen boven een paarde stront”

    15)               Roger Joseph Vangheluwe (Bisschop)

    Omdat zijn seksuele fantasieën op hol sloegen in aanwezigheid van jongetjes, en hij hieraan blijkbaar ook verslaafd geweest zou zijn.

     

    Mochten er nog politieke of klerikale kandidaten zijn die van mening zijn om recht te mogen eisen voor deelname aan de eeuwige vakantietrip naar het parasijs van ontucht en onrecht, moeten wij zich aandienen bij het vertrek met hun CV met wandaden aan de hoofdingang van de Abattoir 1070, Anderlecht, Brussel.   

     

    Gezien de geplande trip voor mandatarissen der civiele of geestelijke overheden voorbehouden is, kunnen mensen zoals Ronald Janssen, Marc Dutroux, Michelle Martin, Marcel Nihoul en soortgenoten of gelijkgezinden hier niet van genieten, en dienen zij te wachten op een trip voor niet gemandateerden, geen gezagdragers of geen telgen van edelen bloede.

     

    P.S. Gezien de crisis zijn deze gevraagde en gezochte toestellen vooral in huur of bruikleen meer dan welkom. Een gediplomeerde of door ervaring gelijkgestelde scherprechter kan op een crisisloon van 1€ per kop rekenen, plus uiteraard de eer die aan zijn nobele taak verbonden is. De guillotine maat XXL met extra zwaar mes is bestemd voor extra dikke nekken.

    06-04-2013, 20:03 Geschreven door hendrik Leenders  
    Reageren (0)

    0 1 2 3 4 5 - Gemiddelde waardering: 0/5 - (0 Stemmen)
    Archief per week
  • 26/10-01/11 2020
  • 05/10-11/10 2020
  • 21/09-27/09 2020
  • 14/09-20/09 2020
  • 03/08-09/08 2020
  • 27/07-02/08 2020
  • 13/07-19/07 2020
  • 06/07-12/07 2020
  • 15/06-21/06 2020
  • 08/06-14/06 2020
  • 01/06-07/06 2020
  • 25/05-31/05 2020
  • 18/05-24/05 2020
  • 11/05-17/05 2020
  • 11/11-17/11 2019
  • 01/07-07/07 2019
  • 02/02-08/02 2015
  • 19/01-25/01 2015
  • 10/11-16/11 2014
  • 03/11-09/11 2014
  • 28/07-03/08 2014
  • 26/05-01/06 2014
  • 31/03-06/04 2014
  • 17/03-23/03 2014
  • 24/02-02/03 2014
  • 10/02-16/02 2014
  • 23/12-29/12 2013
  • 09/12-15/12 2013
  • 07/10-13/10 2013
  • 30/09-06/10 2013
  • 23/09-29/09 2013
  • 16/09-22/09 2013
  • 09/09-15/09 2013
  • 02/09-08/09 2013
  • 19/08-25/08 2013
  • 29/07-04/08 2013
  • 15/07-21/07 2013
  • 08/07-14/07 2013
  • 01/07-07/07 2013
  • 10/06-16/06 2013
  • 27/05-02/06 2013
  • 13/05-19/05 2013
  • 06/05-12/05 2013
  • 15/04-21/04 2013
  • 01/04-07/04 2013
  • 25/03-31/03 2013
  • 18/03-24/03 2013
  • 11/03-17/03 2013
  • 04/03-10/03 2013
  • 25/02-03/03 2013
  • 18/02-24/02 2013
  • 11/02-17/02 2013
  • 04/02-10/02 2013
  • 21/01-27/01 2013
  • 31/12-06/01 2013
  • 17/12-23/12 2012
  • 03/12-09/12 2012
  • 19/11-25/11 2012
  • 12/11-18/11 2012
  • 05/11-11/11 2012
  • 29/10-04/11 2012
  • 22/10-28/10 2012
  • 15/10-21/10 2012
  • 08/10-14/10 2012
  • 01/10-07/10 2012
  • 24/09-30/09 2012
  • 17/09-23/09 2012
  • 10/09-16/09 2012
  • 27/08-02/09 2012
  • 20/08-26/08 2012
  • 09/07-15/07 2012
  • 02/07-08/07 2012
  • 25/06-01/07 2012
  • 18/06-24/06 2012
  • 11/06-17/06 2012
  • 04/06-10/06 2012
  • 28/05-03/06 2012
  • 21/05-27/05 2012
  • 14/05-20/05 2012
  • 07/05-13/05 2012
  • 30/04-06/05 2012
  • 16/04-22/04 2012
  • 30/01-05/02 2012
  • 23/01-29/01 2012
  • 26/12-01/01 2012
  • 26/04-02/05 2010
  • 29/03-04/04 2010

    E-mail mij

    Druk op onderstaande knop om mij te e-mailen.


    Gastenboek

    Druk op onderstaande knop om een berichtje achter te laten in mijn gastenboek


    Blog als favoriet !


    Blog tegen de wet? Klik hier.
    Gratis blog op https://www.bloggen.be - Meer blogs