Pandora's Minerva box brengt u deze week naar onze noorderburen. Reeds eerder in dit blog verschenen vele beelden uit Holland. In deze aflevering enkele exclusieve nieuwigheden van de eerder genoemde Frits Koohoven, welke in 1907 deelnam aan Circuit des Ardennes, en in 1908 met zijn Bolide op beurzen en salons te zien was. Eveneens een mooi verhaal van een Rally den Haag - Berlijn in 1912, en nieuws van het salon RAI jaren 20/30.
Hieronder DEN Frits in Actie tijdens Circuit des Ardennes 1907.

Beneden dan een schitterende opname van Frits met zijn Bijrijder en de Minerva 'kaiserspreis'
Frits tourde doorheen Europa om reclame te maken met zijn Bolide.
 Deze Minerva stond tentoongesteld op de RAI van 1908.
 Hieronder dan Frits welke tijdens deze tocht een demonstratie geeft met een Minerva van een beklimming van 50% Spectakel a volonté
 Anno 1912 werd er een betrouwbaarheidsrally georganiseerd van Den Haag naar Berlijn. Hieronder een pracht beeld van deelnemende Minerva.
 De foto hieronder toont hoe in 1923 een Minerva naar Nederland verscheept werd. Exteem zeldzaam beeld !
 Onderstaand, een affiche voor het salon in Nederland (RAI) uit 1924
 1928, Een Minerva op eens stand samen met Amerikaanse merken.

1930 had Minerva zijn eigen stand.
 Deze top Minerva stond op de affiche van het salon. (uitsnede)
 Onderstaande uit de affiche van 1932
 In 1934 kwam de M4 op de proppen.
 Hieronder dan een beeld van Minister Colijn's Minerva H 41944. Hij was begin jaren dertig 'crisis' Minister hier gefotografeerd na een vergadering op domein Ruygenhoek.
 Ook een zeer mooie hieronder, de Minerva D 8921 met chauffeur van de grote baas van Philips op bezoek in de Belgische afdeling. Het personeel reed met Fordjes.
|